La Skala - Slovenský pohár v lezení na obtiažnosť

Registrácia [Registration]

Pretek [Competition]:La Skala - Slovenský pohár v lezení na obtiažnosť
Miesto [Place]:La Skala, Žilina
Dátum [Date]:01.12.2018
Registrácia skončila 01.12.2018 00:00:00.
Registration finished 01.12.2018 00:00:00.

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Filip Hromada 2004 Muži Lezecká akadémia U16 -
2 Tomáš Buček 2001 Muži HK Manin U18 -
3 Pavel Kratochvíl 2000 Muži Lezecká akadémia Scarpa, EUROKIM a.s. U20 -
4 Robert Luby 1996 Muži CCCBBB Scarpa, Gilmonte, Iura Dospelý -
5 Matúš Válek 2002 Muži LK SPIDER'S NOOK U18 -
6 Štěpán Volf 1996 Muži Rafiki, Climbing technology Dospelý -
7 Antoni Bąbel 2005 Muži ŚKA Kielce Poland U16 -
8 Jakub Kovacik 1989 Muži Urban apes Mammut Dospelý -
9 Jakub Fábric 2003 Muži Lezecká akadémia Rodič U16 -
10 Tristan Sýkora 2006 Muži Lezecká akadémia U16 -
11 Ján Krchňavý 1998 Muži HK Banik Prievidza Dospelý -
12 Adam Minka 1999 Muži HK Horec Liptovský Mikuláš U20 -
13 Peter Matejíček 1999 Muži HK James Žiar nad Hronom U20 -
14 Samo Štefánik 2003 Muži HK Manin U16 -
15 Tomáš Černák 1985 Muži HK Baník Prievidza Dospelý -
16 Tomáš Plevko 1999 Muži HK Manín Singingrock U20 -
17 Viktor Kotuliak 2004 Muži Lezecká akadémia U16 -
18 Viktor Kotuliak 2004 Muži Lezecká akadémia U16 -
19 Michał Korban 2005 Muži ŚKA Poland U16 -
20 Peter Kuric 2001 Muži HK Prometeus Žilmont s.r.o. , Zenit SK , Scarpa. U18 -
21 Juraj Majtan 1980 Muži HK Manín Dospelý -
22 Filip Novotný 1998 Muži Dospelý -
23 Andrej Sýkora 1979 Muži Dospelý -
24 Martin Minárik 2000 Muži Hk prometeus handlová U20 -
25 Andrej Capko 1995 Muži HK Manín Dospelý -
26 Jakub Švub 1997 Muži CCCBBB Brutal Povala Dospelý -
27 martin kolembus 1981 Muži hk Manýn Dospelý -
28 Michal Mikušínec 2001 Muži U18 -
29 filip koman 1997 Muži khs kras rožňava trango Dospelý -
30 Dávid Šatánek 1988 Muži Metropol Košice AlphaSport Mammut, LaSkala Dospelý -
31 Jakub Hadvig 1988 Muži CCCBBB Brutal Povala Dospelý -
32 Dorota Bulandová 2005 Ženy HK Manín - U16 -
33 Vanda Michalková 2002 Ženy Lezecká akadémia Yak&Rysy, Climb Skin, Marva U18 -
34 Lujza Michalková 2006 Ženy Lezecká akadémia U16 -
35 Lenka Furdíková 2000 Ženy CCCBBB U20 -
36 Barbora Čemanová 2004 Ženy HK Rozlomity U16 -
37 Katka Váleková 2004 Ženy LK SPIDER'S NOOK U16 -
38 Lenka Bacigálová 2001 Ženy LK SPIDER'S NOOK U18 -
39 Andrea Dancsova 1988 Ženy Urban apes Dospelý -
40 Sofia Ďurková 2005 Ženy Lezecká akadémia U16 -
41 Liliana Gejdošová 2004 Ženy Lezecká Akadémia U16 -
42 Kristína Gunišová 2003 Ženy Horolezecký klub Zlaté Moravce U16 -
43 Zuzana Stefanska 1983 Ženy Vertigo Dospelý -
44 Markéta Janošová 2004 Ženy TJ Baník Karviná Saltic, Singing Rock, CAT U16 -