Krivá

Komentáre (3)

Krivá

21.07.2018 20:12:22

Lezecká oblasť pre ľudí,ktorí nemajú problém si zlámať všetky hnáty. Dĺžka ciest 10 až 15 m a istenia na cestách jedno max dve. Prvé istenia v pohodke 6 až 8 m nad zemou, veď to si človek môže písať free solo. Zbytočne veľké množstvo "preistených" ciest radšej polovičku a poriadne a nie to robiť takto, že veľa ciest a nepreistené bez zlaňákov bez borhákov a podobne. Oblasť určená pre absolútne skúsených lezcov alebo ako som písal pre ľudí, čo nemajú problém si zlámať hnáty.

Krivá

21.07.2018 20:43:46
Anonym - zodpovedny otec dvoch deti...

ale no..neprehanaj..je to taka mila ultra lokalna oblast..ziadne tazke cesty skor lahke.max 8-...preistena uz dlhsie nebola to je pravda, tak isteni je menej a mozno nie idealnej kvality vsade ale tak nemusi nastastie vsetko vyzerat ako v rakusku. 2-3presky na 10-12metrov je normal, co tam chces nitovy rebrik? dopady z pripadnych zemoviek su ok..zlanaky su o stromy alebo stare kruhy.. a chodi tam dost zaciatocnikov, daju na TR ziadny problem...lezenie vonku nie je vzdy gymnastika indoor...akurat dnes som tam bol si sam zatrenovat..vsade ticho a pokoj...ale co mas pravdu mozno by to stalo niektore cesty preistit- stare istenie za nove, nic nedoplnat...ale nikto to tam nebude robit..bo ludia co liezli v moravciach tak uz su rozutekani po svete a v podstate ta oblast zostava tichym miestom na meditacie..

Krivá

04.11.2018 19:39:53

My sme tam boli dnes prvýkrát a bolo super. Nikde nikoho, obtiažnosti rôzne a aj keď tie cesty nie sú preistené tip top, tak sa dá super zaliezť. Prípadne sa dá trénovať zakladanie vlastného istenia, miesta na to je tam dosť :)

Nový komentár

Ochrana proti spamu
devät -osem =