Horký pretekársky chlebíček

  • Nedostupný









Comments (4)

Horký pretekársky chlebíček

02.06.2009 20:32:12

no tymto clankom si aj mne dodal motivaciu do trenovania, ktoru v tomto teple fakt treba udrzat...<br /> <br /> pekne si povedal: &quot;úplná demotivácia je motivujúca&quot; ale ako byvaly futbalista viem, ze velka motivacia nie je vzdy dobra... len najst tu spravnu zmes motivacie a jedeeem... :-)

Re: Horký pretekársky chlebíček

03.06.2009 12:42:27

A mne do strecingu!!! Je to kurev...ky dobra vec!Ale do behania,no tak to ma nikto nenahovori:)<br /> Aj tak plny respekt! Ja by som mal tremu uz v BA v aute a v Kittsee radsej vystupil:)<br /> Drz sa Tomas a viem,ze to bude nabuduce lepsie!<br />

Horký pretekársky chlebíček

04.06.2009 11:10:19

Frustration = Motivation. Zname, zname, ... :D S tym treningovym dennickom si ma potesil, mas plus bod.

Horký pretekársky chlebíček

24.06.2009 19:03:33
- ondro

parada - tento sebareflexny blog sa mi hodne pacil. Myslim ze si svoj problem trafil -prilisne zamerania na cieľ-, pamatam si ze si kedysi pretekal len tak zo srandy a hodne ti to vtedy islo<br /> prajem vela neocakavaneho sebaspoznavania a mam pak pre teba nake bouldrove projekliky - no to az na jesen ked sa vratim z leta

Only registered users can comment this item. Please signin or signup!