Ascents

4.  wargi
7c
PP (2)
01.12.2022
4
4.  wargi
7c
PP (2)
01.12.2022
12.  mada
6A
Solo
01.12.2022
12
12.  mada
6A
Solo
01.12.2022
16.  Kvaso
9
PP
30.11.2022
16
16.  Kvaso
9
PP
30.11.2022
20.  exman
7B
Solo (3)
30.11.2022
20
20.  exman
7B
Solo (3)
30.11.2022
21.  exman
6B
Solo
30.11.2022
21
21.  exman
6B
Solo
30.11.2022
23.  Lampus
6c+
OS
30.11.2022
23
23.  Lampus
6c+
OS
30.11.2022
26.  exman
7B+
Solo (7)
29.11.2022
26
26.  exman
7B+
Solo (7)
29.11.2022
29.  wargi
7c
PP (3)
28.11.2022
29
29.  wargi
7c
PP (3)
28.11.2022
31.  Lampus
6a+
OS
28.11.2022
31
31.  Lampus
6a+
OS
28.11.2022
36.  Kungfuvanda
8a
PP (2)
27.11.2022
36
36.  Kungfuvanda
8a
PP (2)
27.11.2022
37.  Filipo
10-
PP (2)
27.11.2022
37
37.  Filipo
10-
PP (2)
27.11.2022
38.  Mihal_TO
6+
RP
27.11.2022
38
38.  Mihal_TO
6+
RP
27.11.2022
40.  Kysela
10-
Flash
27.11.2022
40
40.  Kysela
10-
Flash
27.11.2022
41.  aceman
9/9+
PP
27.11.2022
41
41.  aceman
9/9+
PP
27.11.2022
46.  Fufu
4+
Flash
27.11.2022
46
46.  Fufu
4+
Flash
27.11.2022
48.  Fufu
3
Solo (2)
27.11.2022
48
48.  Fufu
3
Solo (2)
27.11.2022
49.  Fili_P
5+
OS
27.11.2022
49
49.  Fili_P
5+
OS
27.11.2022
50.  Fili_P
7+
Solo
27.11.2022
50
50.  Fili_P
7+
Solo
27.11.2022
67.  Kysela
10
PP (2)
26.11.2022
67
67.  Kysela
10
PP (2)
26.11.2022
68.  Kysela
10-
PP
26.11.2022
68
68.  Kysela
10-
PP
26.11.2022
69.  Filipo
10-
PP
26.11.2022
69
69.  Filipo
10-
PP
26.11.2022
70.  radoB
6C+
Solo
26.11.2022
70
70.  radoB
6C+
Solo
26.11.2022
73.  Fili_P
6C+
Solo
26.11.2022
73
73.  Fili_P
6C+
Solo
26.11.2022
78.  Max
8-
OS
25.11.2022
78
78.  Max
8-
OS
25.11.2022
. Climber Route Grade Style Crag Date  
1 Peder M Švihák 9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 01.12.2022
2 Peder M Magnum 8- OS Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 01.12.2022
3 wargi At tension 7a+ OS Leonidio 01.12.2022
4 wargi Goliath 7c PP (2) Leonidio 01.12.2022
5 Kvaso Zátoka Sviň 7 OS Súľov 01.12.2022
6 Kvaso Krajné Medze 7- Flash Súľov 01.12.2022
7 Lampus Albanski Konjak 6c+ PP (2) Osp - Mišja Peč 01.12.2022
8 Lampus Pečenica predĺženie 6b+ OS Osp - Mišja Peč 01.12.2022
9 mada Počiatok 5A Solo Zochova chata 01.12.2022
10 mada Kto sa potkne, prehráva 4 OS Zochova chata 01.12.2022
11 mada Maňásek 6A Solo Zochova chata 01.12.2022
12 mada Indián 6A Solo Zochova chata 01.12.2022
13 mada Plejáda 4 Solo Zochova chata 01.12.2022
14 mada Biely trpaslík 5C Solo Zochova chata 01.12.2022
15 mada Proxima Centauri 5B Solo Zochova chata 01.12.2022
16 Kvaso Nomád 9 PP Súľov 30.11.2022
17 dubenmichal Ivkina 6C+ Flash Pavúčia skala 30.11.2022
18 dubenmichal Drumm 7A Solo Pavúčia skala 30.11.2022
19 Peder M Jazvec 10- PP Harmanecká jaskyňa 30.11.2022
20 exman Mogadisho Travez 7B Solo (3) 30.11.2022
21 exman Universal Father 6B Solo 30.11.2022
22 Lampus Gulliver 6c OS Črni kal 30.11.2022
23 Lampus Fenix 6c+ OS Črni kal 30.11.2022
24 Lampus Prišel, videl, omagal 6b OS Črni kal 30.11.2022
25 rasko 3, c - Pidi lidi 6C Solo Pekná Cesta - Boulder 29.11.2022
26 exman Lost in Translation 7B+ Solo (7) 29.11.2022
27 Fili_P ATUK 7A Solo Pavúčia skala 29.11.2022
28 wargi Mr. Magoo ext. 7c OS Leonidio 28.11.2022
29 wargi Jeremy 7c PP (3) Leonidio 28.11.2022
30 Lampus Dolce far niente 7a OS Črni kal 28.11.2022
31 Lampus Roja 6a+ OS Črni kal 28.11.2022
32 Edgar Kráľovská BOA 7B Solo Červený Kameň (Píla) 27.11.2022
33 VladimirMolnar Symbióza 5+ TR Jančekova skala 27.11.2022
34 marmot Sergi 7b+ PP (2) Mallorca - Puig de Garrafa 27.11.2022
35 dubenmichal Pošahané švagriné 7 OS Harmanecká jaskyňa 27.11.2022
36 Kungfuvanda Nirwana 8a PP (2) Maltatal 27.11.2022
37 Filipo Jazvec 10- PP (2) Harmanecká jaskyňa 27.11.2022
38 Mihal_TO Snake 6+ RP Bralie 27.11.2022
39 Mihal_TO Billboard 5 OS Bralie 27.11.2022
40 Kysela Jazvec 10- Flash Harmanecká jaskyňa 27.11.2022
41 aceman Dyslektik 9/9+ PP Súľov 27.11.2022
42 Peder M Sicília 7+ RP Harmanecká jaskyňa 27.11.2022
43 monke Šaktyprimitív 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 27.11.2022
44 Fufu Krištáľová cesta 5B Solo (5) Pri borovici (Svätý Jur) 27.11.2022
45 Fufu Zberateľ krištálov 5A Solo (2) Pri borovici (Svätý Jur) 27.11.2022
46 Fufu Trúd 4+ Flash Pri borovici (Svätý Jur) 27.11.2022
47 Fufu Darmojed 4 Flash Pri borovici (Svätý Jur) 27.11.2022
48 Fufu Hnida 3 Solo (2) Pri borovici (Svätý Jur) 27.11.2022
49 Fili_P Easy 5+ OS Porúbka 27.11.2022
50 Fili_P Křižák 7+ Solo Porúbka 27.11.2022
51 Adam3 Magická línia 8 Flash Skalka pri Trenčíne 27.11.2022
52 Adam3 Nemožná 9- PP Skalka pri Trenčíne 27.11.2022
53 navi ORC 6b OS Mallorca - Puig de Garrafa 27.11.2022
54 navi To pa ti 7a PP (3) Mallorca - Puig de Garrafa 27.11.2022
55 marmot To pa ti 7a OS Mallorca - Puig de Garrafa 26.11.2022
56 marmot Na rua 7b OS Mallorca - Puig de Garrafa 26.11.2022
57 marmot Via d'en Pepino 7a+ OS Mallorca - Puig de Garrafa 26.11.2022
58 wargi Rest in pieces 7b+ OS Leonidio 26.11.2022
59 wargi Knocking on heavens door 7c+ OS Leonidio 26.11.2022
60 navi Vivan las jarras 6c OS Mallorca - Puig de Garrafa 26.11.2022
61 navi Bufon 6b OS Mallorca - Puig de Garrafa 26.11.2022
62 navi Al tanto que va de canto 6b+ OS Mallorca - Puig de Garrafa 26.11.2022
63 Tomas Dober-Man 9- PP Agpaoa-Kamenné 26.11.2022
64 stygian Sonnenanbeter 7B+ Solo Brione 26.11.2022
65 stygian Picnic boulder 7B Flash Brione 26.11.2022
66 Branik Roland 8 TR Kršlenica 26.11.2022
67 Kysela Drift 10 PP (2) Súľov 26.11.2022
68 Kysela Espresso 10- PP Súľov 26.11.2022
69 Filipo Espresso 10- PP Súľov 26.11.2022
70 radoB Koala 6C+ Solo Končitá 26.11.2022
71 Fili_P Levitácia 7A Solo Končitá 26.11.2022
72 Fili_P Španielska čižma 6B+ Solo Končitá 26.11.2022
73 Fili_P Koala 6C+ Solo Končitá 26.11.2022
74 Fili_P Konce síl 6A Solo Končitá 26.11.2022
75 Mato99 Prvá 5C Solo Pavúčia skala 26.11.2022
76 navi Equipo Coliflor 6c PP (3) Mallorca - Puig de Garrafa 25.11.2022
77 Max Cesta k zubárovi 8- OS Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 25.11.2022
78 Max Magnum 8- OS Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 25.11.2022
79 monke Techno 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
80 monke Soho 6B Solo Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
81 rasko Grif 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
82 rasko Techno 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
83 rasko Soho 6B Flash Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
84 rasko Primitiv 6B+ Flash Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
85 rasko Bandero 6A Flash Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
86 rasko Vyvolávač slaniny 7A Solo (3) Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
87 rasko Vyvolávač slabiny 6B+ Flash Malé skalky - Chtelnica 25.11.2022
88 mada Trúd 4 Solo Pri borovici (Svätý Jur) 25.11.2022
89 mada Hnida 3 Solo Pri borovici (Svätý Jur) 25.11.2022
90 mada Darmojed 4 OS Pri borovici (Svätý Jur) 25.11.2022
91 mada Lejčova prasačina 6A+ Solo Pri borovici (Svätý Jur) 25.11.2022
92 mada Ľavý aucajder 5B Solo Pri borovici (Svätý Jur) 25.11.2022
93 mada Zberateľ krištálov 5A Solo Pri borovici (Svätý Jur) 25.11.2022
94 Frodo Balada Pro Banditu 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 24.11.2022
95 marmot Via d' Johny 7a OS Mallorca - Comuna de Caimari 24.11.2022
96 marmot Ca'n Furiós 7b OS Mallorca - Comuna de Caimari 24.11.2022
97 marmot Milu 7b OS Mallorca - Comuna de Caimari 24.11.2022
98 stygian Motorcade 8A Solo Chironico 24.11.2022
99 wargi Drop City Direct 7c OS Leonidio 24.11.2022
100 wargi Myst?re et boule de gomme Ext 7b+ OS Leonidio 24.11.2022
<< < 1 2345 > >>
144532 of items in 1446 pages.