Ascents

9+/10-
PP (7)
22.06.2019
55
9+/10-
PP (7)
22.06.2019
4c
Flash
21.06.2019
72
4c
Flash
21.06.2019
5a
Flash
20.06.2019
85
5a
Flash
20.06.2019
5c
OS
20.06.2019
88
5c
OS
20.06.2019
5c
OS
20.06.2019
89
5c
OS
20.06.2019
5b
Flash
20.06.2019
95
5b
Flash
20.06.2019
5c
Flash
20.06.2019
96
5c
Flash
20.06.2019
. Climber Route Grade Style Crag Date  
1 unko Užovka 5 OS Porúbka 24.06.2019
2 unko Trofejná 6+ OS Porúbka 24.06.2019
3 unko Dvanástorák 7- OS Porúbka 24.06.2019
4 unko Lovecký chodník 5- OS Porúbka 24.06.2019
5 Zuraz Bambusko 8/8+ PP (4) Medené Hámre 24.06.2019
6 janino Marošovi na pamiatku 9- PP (4) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 24.06.2019
7 janino Farárova pomsta L1 8-/8 RP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 24.06.2019
8 krap Babiba 8+/9- PP Medené Hámre 24.06.2019
9 krap Bambusko 8/8+ PP (2) Medené Hámre 24.06.2019
10 petra Jubilejná 8+ RP (3) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 24.06.2019
11 ??? Šlimak 7- OS (1) Harmanecká jaskyňa ???
12 juraaj Cicho 5 OS Manín 24.06.2019
13 rici Efecto dominó 7b OS Urdón 23.06.2019
14 stygian Zvlhčovač 9/9+ Flash Deravá skala 23.06.2019
15 Hrubo Valar morghulis 10- PP Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 23.06.2019
16 Smuel Manínsky endemit 9-/9 PP (2) Prečín 23.06.2019
17 Smuel Divé oči 9- RP Prečín 23.06.2019
18 Buco Manínsky endemit 9-/9 PP Prečín 23.06.2019
19 Smuel Mongolia 7+/8- Flash Prečín 23.06.2019
20 Bart_Simpson Krasnecov komin 7- OS Porúbka 23.06.2019
21 juraaj Žilavého cesta 4+ OS Manín 23.06.2019
22 juraaj Pretlak 6- OS Manín 23.06.2019
23 juraaj Cesta stredom 5 OS Manín 23.06.2019
24 juraaj Priamy variant cesty stredom 6 OS Manín 23.06.2019
25 juraaj A dosť 6 RK Manín 23.06.2019
26 juraaj Jumbo jumbo 6- OS Manín 23.06.2019
27 aceman E.T. 9- PP (2) Porúbka 23.06.2019
28 mikkel Experiment expans 8- RP (2) Demänovská dolina - Machnatô 23.06.2019
29 Peder M Rajka 9- Flash Porúbka 23.06.2019
30 Peder M Teória slávy 9 PP (4) Porúbka 23.06.2019
31 Peder M Monzún 9-/9 RP (2) Porúbka 23.06.2019
32 Peder M Rock faun 7 Flash Porúbka 23.06.2019
33 Buco Tanec s vlkmi 8-/8 OS Manín 23.06.2019
34 Buco Rádiovka 8-/8 OS Manín 23.06.2019
35 poloncok97 Rock faun 7 Flash Porúbka 23.06.2019
36 poloncok97 Slnečné dni 8- PP (2) Porúbka 23.06.2019
37 JohnyB Strata pamäti 5+ OS Kalamárka 22.06.2019
38 JohnyB Stenou cez dva previsy 6- OS Kalamárka 22.06.2019
39 JohnyB Hranou V+ 5+ OS Kalamárka 22.06.2019
40 JohnyB Infúzia 6 OS Kalamárka 22.06.2019
41 rici Estira la parra 7b+ OS La Hermida 22.06.2019
42 rici La pesquera 7b OS La Hermida 22.06.2019
43 Braobaob Sám v sebe stratený 9+ PP (3) Turniská 22.06.2019
44 Tomas Almamater 9 PP Plavecký hrad - Blázon 22.06.2019
45 wargi Major Tom 8a/8a+ PP Turniská 22.06.2019
46 unko Baltazár 7- OS Belá 22.06.2019
47 unko Strieborné platne 7- OS Belá 22.06.2019
48 unko Emeritný miništrant 6 OS Belá 22.06.2019
49 unko Fiškálny schodok 7+ PP (2) Belá 22.06.2019
50 unko Dlhová brzda 6+ OS Belá 22.06.2019
51 kmocho Cisársky rez 7B Solo Makita Zbrojnica 22.06.2019
52 Peder M Kyvadlo osudu 8+ PP (2) Sekaniny 22.06.2019
53 Peder M Milanovi na pamiatku 7+ OS Sekaniny 22.06.2019
54 Peder M č. 22 6+ OS Sekaniny 22.06.2019
55 Peder M Bumerang 9+/10- PP (7) Sekaniny 22.06.2019
56 Peder M Guliver 7 OS Sekaniny 22.06.2019
57 poloncok97 Olinova 8 PP (3) Porúbka 22.06.2019
58 poloncok97 R.I.P 6- Flash Porúbka 22.06.2019
59 Filip74 Olinova 8 PP (6) Porúbka 22.06.2019
60 Filip74 R.I.P 6- OS Porúbka 22.06.2019
61 krap Medulienka 8+ PP (2) Deravá skala 21.06.2019
62 Cyril Lady red plus 7C Solo Val di mello 21.06.2019
63 Cyril Blocco 29 A 7A Solo Val di mello 21.06.2019
64 Cyril Blocco 28 B 7A Flash Val di mello 21.06.2019
65 Filip74 IV. 4 RP Blatnica 21.06.2019
66 Filip74 V.. 5 OS Blatnica 21.06.2019
67 Filip74 Diretka 7- RP Blatnica 21.06.2019
68 Filip74 Mirov sen 7- RP Blatnica 21.06.2019
69 Bietka Ribež 4c OS Rovinj 21.06.2019
70 Bietka Nedjelja 4b Flash Rovinj 21.06.2019
71 mada Gateaux 6b+ OS Rovinj 21.06.2019
72 mada Ribež 4c Flash Rovinj 21.06.2019
73 mada Nedjelja 4b OS Rovinj 21.06.2019
74 ??? Hokejka 6+ Flash Lomnický štít-Západná stena ???
75 Bic0 Iľja 6+ PP (3) Medené Hámre 20.06.2019
76 tirak Ó liana 6A+ Solo Malé skalky - Chtelnica 20.06.2019
77 tirak Benchmark 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 20.06.2019
78 kmocho Posadnutosť 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 20.06.2019
79 jeepo Lakmusový papierik 6+ OS Súľov 20.06.2019
80 Filipo Červené skoby 6+ PP (5) Manín 20.06.2019
81 Filipo Florida 6+ PP (2) Prečín 20.06.2019
82 mada Rampa 4c OS Rovinj 20.06.2019
83 mada Crleni 5a OS Rovinj 20.06.2019
84 mada Plima 5a OS Rovinj 20.06.2019
85 mada Max 5a Flash Rovinj 20.06.2019
86 mada Oseka 5b OS Rovinj 20.06.2019
87 mada Rupa 5b OS Rovinj 20.06.2019
88 mada IV 5c OS Rovinj 20.06.2019
89 mada Sol 5c OS Rovinj 20.06.2019
90 Bietka Rampa 4c OS Rovinj 20.06.2019
91 Bietka Crleni 5a Flash Rovinj 20.06.2019
92 Bietka Plima 5a Flash Rovinj 20.06.2019
93 Bietka Max 5a OS Rovinj 20.06.2019
94 Bietka Oseka 5b Flash Rovinj 20.06.2019
95 Bietka Rupa 5b Flash Rovinj 20.06.2019
96 Bietka IV 5c Flash Rovinj 20.06.2019
97 Marecek Florida 6+ Flash (1) Prečín 20.06.2019
98 Bucek Florida 6+ PP (2) Prečín 20.06.2019
99 Bucek Červené skoby 6+ PP (5) Manín 20.06.2019
100 Cyril Blocco 12 C 7A Solo Val di mello 19.06.2019
<< < 1 2345 > >>
87740 of items in 878 pages.