Video je super. Celkom by ma zaujimalo ako to taky bezny sledovac televizie vnima. Ale tak treba ich pripravovat postupne na to ze raz bude lezenie popularnejsie ako fotbal a v krcme sa bude namiesto fotbalu vecer kukat svetak v lezeni. To je ta svetla buducnost! :) Nie, bez srandy, super ze sa vam podarilo vybavit take daco. Aj v ziline tusim robili nejake soty pre miestnu televiziu, len nech ludia vedia.
Ozaj mlady nadejny ambiciozny hackeri ... ak mate cas, skuste kuknut, v akom adresari na tej ich televiznej stranke je to video, skusal som prehodit to video sem, ale nemal som cas hladat v akom adresari to maju.
Sa Ti ešte nestalo Braňo ako v Podhradí miestny štamgasti rozoberali pri pive vrchný boulder v Excalibure a v telke kukali King lines? A k tomu ešte Igorovi radili lepšie kroky v projekte...:)
Sakris, stavil by som sa ze toto som skusal. No nic, mas u mna pivo. :) Dik, ale uz to asi pred vikendom nestihnem.
ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 13:11:00
- Pretekár s ťažkou nocou
prišiel som, videl som, chytal som, plakal som... ...nad tými Topovými dolezmi. Tie dolezy musíte mať už v mene, ako napr. Dolezaj. Bola to super predNoc a super zaNoc, preteky boli pre mňa výborné... ...páčilo sa mi, že tam bolo minimum stresu a že to nikdo nebral tak vážne ako na MSR :-)
Pekne chalani, gratulujem k vydarenej akcii! skoda, ze mam zaciatky aprila pred HaM take hekticke, dosiel by som poprasit pod bouldriky;-) snad buduci rok...
ClimBeer boulder contest vol. 3
19.04.2010 16:02:55
- mauro
Všetkých Vas pozývam na loap boulder cup do Prešova...<br />
viac bude onedlho na climbe...bude vala bouldrov vratane madlovačiek, vela kategorií a veeeeela cien, ude(jjjjj) sa každemu...posielam link z minula...<br />
<br />
http://www.youtube.com/watch?v=PPJO309R4kU<br />
<br />
tešte sa.... 15.maj...
ahojte!prosím všetkých, ktorí niečo na pretekoch fotili tak aby sa s nami podelili o zábery...buď pridajte tu do galérie alebo mi pošlite na maila
ClimBeer boulder contest vol. 3
04.05.2010 19:51:48
- Helmut
Všimnite si na 5. a tiež na poslednej fotke z hora borcov v ľavej časti. Tipujem to na spišskú borovičku. Na východnom Slovensku sa tradície vždy ctili a udržiavali.
prevencia nadovsetko...a keby ste videli afterparty.majitel baru, nas kamos Slavo sa vyjadril, ze tolko opitych ludi este v krcme nemal:))ale vraj to bola super akcia a boli sme v pohode :P
Only registered users can comment this item. Please signin or signup!
ClimBeer boulder contest vol. 3
15.04.2010 21:48:30tak čo poviete? ako sa vám páčilo?
ClimBeer boulder contest vol. 3
15.04.2010 21:55:05Ta co povieme ? :D ta najlepsia supa :D uz sa vidime na 4 pretkeoch na buduci rok :) Chlapcom zo Smizian Bravo :D
ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 10:58:14megaaaa :)
ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 11:13:12Video je super. Celkom by ma zaujimalo ako to taky bezny sledovac televizie vnima. Ale tak treba ich pripravovat postupne na to ze raz bude lezenie popularnejsie ako fotbal a v krcme sa bude namiesto fotbalu vecer kukat svetak v lezeni. To je ta svetla buducnost! :) Nie, bez srandy, super ze sa vam podarilo vybavit take daco. Aj v ziline tusim robili nejake soty pre miestnu televiziu, len nech ludia vedia.
Re: ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 11:14:48Ozaj mlady nadejny ambiciozny hackeri ... ak mate cas, skuste kuknut, v akom adresari na tej ich televiznej stranke je to video, skusal som prehodit to video sem, ale nemal som cas hladat v akom adresari to maju.
Re: ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 17:32:12Sa Ti ešte nestalo Braňo ako v Podhradí miestny štamgasti rozoberali pri pive vrchný boulder v Excalibure a v telke kukali King lines? A k tomu ešte Igorovi radili lepšie kroky v projekte...:)
ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 12:44:59skus tuto:<br /> <br /> http://www.snv.sk/data_import/tvrVysielanie/100414/100414-2.flv<br /> <br /> V.
Re: ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 15:08:39Sakris, stavil by som sa ze toto som skusal. No nic, mas u mna pivo. :) Dik, ale uz to asi pred vikendom nestihnem.
ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 13:11:00prišiel som, videl som, chytal som, plakal som... ...nad tými Topovými dolezmi. Tie dolezy musíte mať už v mene, ako napr. Dolezaj. Bola to super predNoc a super zaNoc, preteky boli pre mňa výborné... ...páčilo sa mi, že tam bolo minimum stresu a že to nikdo nebral tak vážne ako na MSR :-)
ClimBeer boulder contest vol. 3
16.04.2010 15:30:28noo ja by som povedal zeee zatial najlepsie preteky roka :))) co sa tyka pretekov a afterparty dokopy :-)
ClimBeer boulder contest vol. 3
17.04.2010 12:52:06gratulujem peto,, a to som sa ta len nedavno pytal ci nezacnes zase normalne trenovat.... a ty ani nemusis kua.
ClimBeer boulder contest vol. 3
18.04.2010 11:15:39Pekne chalani, gratulujem k vydarenej akcii! skoda, ze mam zaciatky aprila pred HaM take hekticke, dosiel by som poprasit pod bouldriky;-) snad buduci rok...
ClimBeer boulder contest vol. 3
19.04.2010 16:02:55Všetkých Vas pozývam na loap boulder cup do Prešova...<br /> viac bude onedlho na climbe...bude vala bouldrov vratane madlovačiek, vela kategorií a veeeeela cien, ude(jjjjj) sa každemu...posielam link z minula...<br /> <br /> http://www.youtube.com/watch?v=PPJO309R4kU<br /> <br /> tešte sa.... 15.maj...
ClimBeer boulder contest vol. 3
19.04.2010 16:34:43ahojte!prosím všetkých, ktorí niečo na pretekoch fotili tak aby sa s nami podelili o zábery...buď pridajte tu do galérie alebo mi pošlite na maila
ClimBeer boulder contest vol. 3
04.05.2010 19:51:48Všimnite si na 5. a tiež na poslednej fotke z hora borcov v ľavej časti. Tipujem to na spišskú borovičku. Na východnom Slovensku sa tradície vždy ctili a udržiavali.
ClimBeer boulder contest vol. 3
07.05.2010 18:36:50prevencia nadovsetko...a keby ste videli afterparty.majitel baru, nas kamos Slavo sa vyjadril, ze tolko opitych ludi este v krcme nemal:))ale vraj to bola super akcia a boli sme v pohode :P