Pozerám sa na to ako na náhodu aj preto, že z hladiska tréningu a rozlezenosti som mal určite už aj lepšie roky a obdobia. Tento rok síce nezačal zle, Amerika bola hustá, aj jarné výjazdy boli fajn, potom ale začali bolieť lakte, leto v znamení kľudu na lôžku a pri vode, so skalou a chytmi nulový kontakt a forma išla do kytek... Na jeseň sa síce podarilo pár rozliezacích akcií, ale o nejakom vážnom tréningu lakte ešte nechceli ani počuť (pravda je, že so zdravými lakťami som netrénovával o moc viacej). Navyše čím viac jeseň dozrievala, tým pribúdalo roboty a kvôli rozcestovaniu sa darili aj týždňové výpadky od akéhokoľvek lezenia. Jednoducho a skrátka, forma zrovna nevrcholila a nevrcholí a posledný mesiac bolo moje lezenie o stavaní a skúšaní Vertigových bouldrov, týždeň spamätávania sa, preteky v Boulderoome, kde to nejakou vážnou konkurenciou zrovna neprekypovalo a potom zas týždňovka na východe. Naladenie na Mejcup bolo síce pozitívne a o finále som určite zabojovať chcel, ale tým sa moje ambície končili a tešil som sa hlavne na útek z reality a večerný hard reset.
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 12:52:42a jak to teda dopadlo? kde je konec? :)<br />
Re: Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 13:02:00Odkaz "Pokracovanie" na konci clanku.
Re: Re: Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 13:29:45Okis, opravene, takze odkaz na okracovanie bol vyhodeny.
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 13:11:57náhoda-nenáhoda, forma-neforma, vyhral si!!! gratulujem, tebe aj Katke!
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 13:31:50tom, z mojho pohladu je v Tebe nielen uzasna fyzicka sila (aj ked ako hovorite bouldre neboli tazke), ale najma nadherna psychicka vyrovnanost. klobuk dole pred touto silou :). v zivote je velmi potrebna. si vzor :).
Re: Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 15:54:10Dobra travka, co?
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 13:56:42Fajne počtení, gratulace.
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 14:22:59pekne, pekne... ;-)
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 19:40:47pekne napísané
Re: Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 23:25:28Veru, veru - pekne a vtipne napísané, a minimálne rovnako dobre odlezené. Ešte raz gratulujem! <br /> <br /> (Ten, čo gratuloval spod pódia.)
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 20:10:48to sa rozmysla hlavou, s takymi predklatiami :))
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 23:42:28Kvalifikacia bola fajn , mozno jeden bulder na fritaku mohol byt este taky lezitelnejsi pre viac ludi by sa to este lepsie roztriedilo na pokusy, no a tie finalky to mi je celkom zahada, niektory sa v nich presli ale napriklad na jednicke nevelikovi nejak neslo aj humpimu tam nebolo vsetko jedno a iny uplne na pohodu to dali :O to iste aj trojka :O
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
30.11.2010 23:43:39a ten cez tie prsia mohli dat bez tej listy to by bolo srandovne celkom :P
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
01.12.2010 20:14:04Stevo pekne si zaliezol skoda nechybalo ti vela
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
02.12.2010 21:23:32ta bol to masaker prezil som to zo vsetkymi tam :) parada Dj mastil do toho na supu bavil som saa aa masaker ze slovaci tto doslova natreli tazee na supy Ufo Porno :)
Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
08.12.2010 13:00:56Je to fejk, to nevidite ze tu hlavu ma prirobenu vo fotoshope na tej poslednej fotke???<br /> Hovno vyhral, a teraz bude mat najlepsie baby...
Re: Tenkrát poprvé (a asi aj naposledy)
09.12.2010 09:01:46boha, som dufal, ze Pucik na climb nechodi :-D