3.ľadovo filmový festival

  • Osádka Zamky vás pozýva na 3tí ročník pretekov v ľadovom lezení spojených s premietaním filmíkov a brutálnou afterkou :D Tak neváhajte a dobehnite ukázať svoje lezecké umenie. A nezabudnite priniesť svoje filmíky. 1 miesto spickove lano EDELWEIS AXIS-SUPER EVERDRY/ARC / 60m.....a kopa ďalších cien!!!

 

Comments (7)

3.ľadovo filmový festival

23.02.2012 09:33:26
- Milan Dvořáček

Ahoj, závod je na rychlost nebo na obtížnost? dík

Re: 3.ľadovo filmový festival

23.02.2012 13:12:46
Reakcia - adi

no vacsinov vyhraju najrychlejsi :-)

3.ľadovo filmový festival

25.02.2012 09:39:48

Pretek bude kombinácia drajtúlingu a lezenia v ľade, hodnotiť sa bude čas, štýl prelezu a dosiahnutá zóna. Pre amatérov bude pretek len v ľade na rýchlosť.

3.ľadovo filmový festival

26.02.2012 19:18:43
- Milan Dvořáček

dobrá, dík za informace. Je možné, zůčastnit se obou disciplín? Primárně mne zajímá ta rychlost v ledu, mixový závod bych zkusil při té příležitosti také, at je sranda...

3.ľadovo filmový festival

27.02.2012 12:44:31
- pravidla

možete niekto hodit predbežne nejake pravidla...<br />\r\n <br />\r\nči bude istič, či to pojde RP a pod.<br />\r\n<br />\r\ndik

ubytovani

28.02.2012 15:51:00
- Michal Dusek

Zdravim, je mozne si zarezervovat ubytko po mailu?

3.ľadovo filmový festival

29.02.2012 17:51:55
- Michal Dusek

Ahoj nevite nekdo jaky je v soucasnosti stav ledu v okoli? Zbylo tam neco? Diky

Only registered users can comment this item. Please signin or signup!