nedá sa to povedať, vyhral Adam Ondra, čo nezmenšuje dôvod mu riadne gratulovať...to čo predviedol vo finále v prvom bouldri, tak to si budem ešte veľmi dlho pamätať....proste paráda, ukázal si ako sa to má robiť! :)
paradny pretek, suhlasim so Sakym, prve miesto o ktore sa realne bojovalo dal Pista. Ja som si osobne uzil krasne bouldre, dobru atmosfera, skoda len tej afterky... ziadna zabava, zopar miestnych :-/
Nechcem zmensovat Pistov vykon, hviezdil. Ale keby ten Madar nepretekal duel s Adamom ale s Pistom tak neviem kto by bol druhy. ;-)<br />\r\nAkcia bola super.
Ale no tak. Tieto svoje sado-maso teploske praktiky snad nemusite zverejnovat na lezeckom webe... Kupte si krem a uzite si to pekne v tichosti a sukromi. Urcite bude Debnar rad, ze ti bude moct zest.
Vertigo Open 2012
11.11.2012 12:28:48Paráda Števo, gratulácia, ono sa dá povedať, že si aj vlastne vyhral :).
Re: Vertigo Open 2012
11.11.2012 14:21:11nedá sa to povedať, vyhral Adam Ondra, čo nezmenšuje dôvod mu riadne gratulovať...to čo predviedol vo finále v prvom bouldri, tak to si budem ešte veľmi dlho pamätať....proste paráda, ukázal si ako sa to má robiť! :)
Re: Vertigo Open 2012
12.11.2012 17:47:08paradny pretek, suhlasim so Sakym, prve miesto o ktore sa realne bojovalo dal Pista. Ja som si osobne uzil krasne bouldre, dobru atmosfera, skoda len tej afterky... ziadna zabava, zopar miestnych :-/
Re: Vertigo Open 2012
13.11.2012 12:29:50Nechcem zmensovat Pistov vykon, hviezdil. Ale keby ten Madar nepretekal duel s Adamom ale s Pistom tak neviem kto by bol druhy. ;-)<br />\r\nAkcia bola super.
Re: Re: Vertigo Open 2012
13.11.2012 12:45:27Keby, keby... pravidlá boli dane tak. Tak to dopadlo. Duel bola len šou a možnosť poraziť adama
Vertigo Open 2012
11.11.2012 16:19:52gratulujem, pekné...
Vertigo Open 2012
11.11.2012 16:21:39Zuzka, Stevo.. gratulujem!!!<br />\r\nA aj navsteve z ciech.. vidim, ze bola bohata :-)
Vertigo Open 2012
11.11.2012 20:32:48gratulujem všetkým :P .. bude nejaké video z preteku ?? :-)
Re: Vertigo Open 2012
11.11.2012 21:31:27http://www.youtube.com/watch?v=J1N5JF10knI&feature=youtu.be<br />\r\n:)
Re: Vertigo Open 2012
11.11.2012 23:35:27časom bude aj oficialne videjko z maďarskej produkcie. ale dobré veci si vyžadujú čas, tak na to si asi trošku počkáme.
Vertigo Open 2012
12.11.2012 11:46:46Gratulujem!
Vertigo Open 2012
12.11.2012 12:11:36Ale to tam cesi rozdrtili.....
Vertigo Open 2012
12.11.2012 14:21:27Stefan ty gargamelov služobnik, budeš chrčať a prosiť o nadýchnutie :D
Re: Vertigo Open 2012
12.11.2012 21:12:15Ale no tak. Tieto svoje sado-maso teploske praktiky snad nemusite zverejnovat na lezeckom webe... Kupte si krem a uzite si to pekne v tichosti a sukromi. Urcite bude Debnar rad, ze ti bude moct zest.
Re: Re: Vertigo Open 2012
13.11.2012 10:50:25hodím ťa černochom ty bezbožník
Vertigo Open 2012 - finale muzi / Adam
12.11.2012 20:22:04Boulder 1:<br />\r\nhttp://youtu.be/xnt74b2lhaI<br />\r\nBoulder 2:<br />\r\nhttp://youtu.be/-T-euBNJc-o<br />\r\nBoulder 3:<br />\r\nhttp://youtu.be/V92yHVaUadI<br />\r\nBoulder 4: <br />\r\nhttp://youtu.be/-cyyfgyLsqY<br />\r\n<br />\r\nSorry za zly zvuk - telefon :-D