Vertigo Open 2012

  • Nedostupný
    Vertigo Open 2012 vyhrali Adam Ondra a Silvia Rajfová. Viac info čoskoro.

Comments (16)

Vertigo Open 2012

11.11.2012 12:28:48
- Šaky

Paráda Števo, gratulácia, ono sa dá povedať, že si aj vlastne vyhral :).

Re: Vertigo Open 2012

11.11.2012 14:21:11
Reakcia - Svrčo

nedá sa to povedať, vyhral Adam Ondra, čo nezmenšuje dôvod mu riadne gratulovať...to čo predviedol vo finále v prvom bouldri, tak to si budem ešte veľmi dlho pamätať....proste paráda, ukázal si ako sa to má robiť! :)

Re: Vertigo Open 2012

12.11.2012 17:47:08
Reakcia - zvk

paradny pretek, suhlasim so Sakym, prve miesto o ktore sa realne bojovalo dal Pista. Ja som si osobne uzil krasne bouldre, dobru atmosfera, skoda len tej afterky... ziadna zabava, zopar miestnych :-/

Re: Vertigo Open 2012

13.11.2012 12:29:50
Reakcia - Lubor

Nechcem zmensovat Pistov vykon, hviezdil. Ale keby ten Madar nepretekal duel s Adamom ale s Pistom tak neviem kto by bol druhy. ;-)<br />\r\nAkcia bola super.

Re: Re: Vertigo Open 2012

13.11.2012 12:45:27

Keby, keby... pravidlá boli dane tak. Tak to dopadlo. Duel bola len šou a možnosť poraziť adama

Vertigo Open 2012

11.11.2012 16:19:52
- steve

gratulujem, pekné...

Vertigo Open 2012

11.11.2012 16:21:39

Zuzka, Stevo.. gratulujem!!!<br />\r\nA aj navsteve z ciech.. vidim, ze bola bohata :-)

Vertigo Open 2012

11.11.2012 20:32:48
- sino

gratulujem všetkým :P .. bude nejaké video z preteku ?? :-)

Re: Vertigo Open 2012

11.11.2012 21:31:27

http://www.youtube.com/watch?v=J1N5JF10knI&amp;feature=youtu.be<br />\r\n:)

Re: Vertigo Open 2012

11.11.2012 23:35:27
Reakcia - Katka

časom bude aj oficialne videjko z maďarskej produkcie. ale dobré veci si vyžadujú čas, tak na to si asi trošku počkáme.

Vertigo Open 2012

12.11.2012 11:46:46

Gratulujem!

Vertigo Open 2012

12.11.2012 12:11:36
- Kat

Ale to tam cesi rozdrtili.....

Vertigo Open 2012

12.11.2012 14:21:27
-

Stefan ty gargamelov služobnik, budeš chrčať a prosiť o nadýchnutie :D

Re: Vertigo Open 2012

12.11.2012 21:12:15

Ale no tak. Tieto svoje sado-maso teploske praktiky snad nemusite zverejnovat na lezeckom webe... Kupte si krem a uzite si to pekne v tichosti a sukromi. Urcite bude Debnar rad, ze ti bude moct zest.

Re: Re: Vertigo Open 2012

13.11.2012 10:50:25

hodím ťa černochom ty bezbožník

Vertigo Open 2012 - finale muzi / Adam

12.11.2012 20:22:04
- Ivan

Boulder 1:<br />\r\nhttp://youtu.be/xnt74b2lhaI<br />\r\nBoulder 2:<br />\r\nhttp://youtu.be/-T-euBNJc-o<br />\r\nBoulder 3:<br />\r\nhttp://youtu.be/V92yHVaUadI<br />\r\nBoulder 4: <br />\r\nhttp://youtu.be/-cyyfgyLsqY<br />\r\n<br />\r\nSorry za zly zvuk - telefon :-D

Only registered users can comment this item. Please signin or signup!