7- dôvodov, prečo sme zmazali tvoj komentár

  • Nedostupný
    Diskusie sú dobrým spôsobom ako doplniť informácie, alebo sa dozvedieť o téme viac. Niekedy však máme pocit, že na tento účel neslúžia. Ak bol Váš komentár zmazaný, je možné, že to bolo z nasledujúcich dôvodov. Ak nie, alebo máte pochybnosti, napíšte nám na adresu redakcia@climb.sk.

Najčastejšie dôvody, prečo sme zmazali tvoj komentár:

1. Nazval si niekoho blbec, somár, pako, alebo ešte niečo horšie. Žiadne pomenovávanie iných ľudí ani osobné útoky a urážky.
2. Použil si nadávku alebo vulgarizmus. Nemáme záujem ani o nadávky, ktoré sú bežne používané v televízii alebo na webe.
3. Príspevok obsahuje sexuálny alebo rasistický obsah, porušuje platné zákony alebo odporuje dobrým mravom.
4. Príspevok neprináša žiadnu hodnotu k danej téme.
5. Opakovanie. Ak už iní pred tebou povedali to isté, prosím, nehovor to znovu. Ani neposielaj znovu príspevok, ktorý si už poslal.
6. PÍŠEŠ VŠETKO VEĽKÝMI PÍSMENAMI. OSTATNÍ ČITATELIA TO NEMAJÚ RADI, LEBO SA TO ŤAŽKO ČÍTA.
7. Kontaktný email, ktorý si uviedol nie je funkčný alebo na emailové výzvy neodpovedáš, a redakcia nedostala odpoveď na žiadosť o dovysvetlenie uvedeného alebo dôkazy uvedených tvrdení.
8. Príspevok bol príliš dlhý. Nerátame počty slov, ale dlhočizná esej zaťažuje našich redaktorov a skúša trpezlivosť našich čiateľov. Píšte stručne a k veci. Ak máte veľa čo povedať, napíšte článok alebo blog.