'exman' - 'michal uherek'

Ascents

6C+/7A
Flash
11.05.2019
49
6C+/7A
Flash
11.05.2019
6A+
Solo (2)
25.10.2018
74
6A+
Solo (2)
25.10.2018
. Route Grade Style Crag Date Points  
1 Obušok zabudnutia LSD 7B+ Solo BA okolie 12.02.2020 850
2 Lodníkova míľa 7C Solo BA okolie 08.02.2020 900
3 Vstávanie z popola LSD 7B+ Solo BA okolie 20.01.2020 850
4 Strom života 9-/9 PP BA okolie 12.01.2020 875
5 Hrana SD 7B Solo BA okolie 01.11.2019 800
6 Sedma pre autistu 8+/9- PP (3) Medené Hámre 27.10.2019 800
7 Vicious 6c OS Kyparissi 16.10.2019 600
8 Vings of desire 6c+ OS Kyparissi 16.10.2019 650
9 Greek falafel 7a OS Kyparissi 16.10.2019 700
10 Tufa Column L2 7a+ OS Kyparissi 16.10.2019 750
11 Tufa Column L1 6b OS Kyparissi 16.10.2019 500
12 Dimitra L1 6b OS Kyparissi 16.10.2019 500
13 Krikos 7a+ OS Kyparissi 15.10.2019 750
14 Sidiropoulos 6c OS Kyparissi 15.10.2019 600
15 Thanks George 7a+ OS Kyparissi 15.10.2019 750
16 TCHAO Wild Goat (part 1) 6a+ OS Kyparissi 13.10.2019 450
17 Kyfanta 7b+ Flash Kyparissi 11.10.2019 850
18 Smoke on the Water 6b+ OS Kyparissi 11.10.2019 550
19 Stelios House 7b+ PP (4) Kyparissi 11.10.2019 850
20 Thalassoplagtos 7a OS Kyparissi 10.10.2019 700
21 Blue 6c+ OS Kyparissi 10.10.2019 650
22 Trypes 7a OS Kyparissi 09.10.2019 700
23 Koumara 6c OS Kyparissi 09.10.2019 600
24 Kyparissi 7a+ Flash Kyparissi 09.10.2019 750
25 Titox 6b+ OS Kyparissi 08.10.2019 550
26 Batwoman 7b OS Kyparissi 08.10.2019 800
27 Nobel Bolt 7a+ OS Kyparissi 08.10.2019 750
28 Born to lose 7a OS Kyparissi 08.10.2019 700
29 Saxana 9 PP (4) Alternatívna stena 23.07.2019 900
30 Sagena 7a+ OS Hvar - Clifbase 11.07.2019 750
31 Dragon Boss 7a OS Hvar - Clifbase 11.07.2019 700
32 Central Crack 7a OS Hvar - Clifbase 10.07.2019 700
33 T2 kings 7b Flash Hvar - Clifbase 10.07.2019 800
34 Hajzl Route 6c OS Hvar - Clifbase 09.07.2019 600
35 Sand Beauty 6b+ OS Hvar - Clifbase 08.07.2019 550
36 Slavogost 7b Flash Pokrivenik 06.07.2019 800
37 Glykon 7b+ PP Pokrivenik 05.07.2019 850
38 Neptun 7c PP Pokrivenik 04.07.2019 900
39 Afridita 6b Flash Pokrivenik 04.07.2019 500
40 Posejdob 6c Flash Pokrivenik 04.07.2019 600
41 Pošahané švagriné 7 OS Harmanecká jaskyňa 29.06.2019 500
42 Bacove vysilenie 7B+ Solo Psie skaly 17.06.2019 850
43 Majster sveta 6A+ Flash Psie skaly 25.05.2019 450
44 Tlsta rit 7B+ Solo Psie skaly 25.05.2019 850
45 Majster devinskej kobyly 5C Flash Psie skaly 25.05.2019 300
46 Dysgrafia 6C+ Solo (2) Psie skaly 25.05.2019 650
47 V4 cup majster 6A Solo Psie skaly 25.05.2019 400
48 Kvantový mechanik 7C Solo BA okolie 17.05.2019 900
49 Vedma 6C+/7A Flash Psie skaly 11.05.2019 675
50 Padni alebo zomri 6A+ Flash Psie skaly 10.05.2019 450
51 Padni komu padni 6A Flash Psie skaly 10.05.2019 400
52 Posol z podsvetia 7A+ Solo (3) Psie skaly 10.05.2019 750
53 Orakulum 7B Solo Psie skaly 10.05.2019 800
54 Komunál 8a PP Medené Hámre 08.05.2019 1000
55 Zúfalo pil (variant) 9 RP Medené Hámre 01.05.2019 900
56 Stratená generácia (variant) 9/9+ PP Medené Hámre 01.05.2019 925
57 Sokoliar 8+ RP Medené Hámre 25.04.2019 750
58 Slnko 8a PP (4) Medené Hámre 25.04.2019 1000
59 Tri korunky 8 OS Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 19.04.2019 700
60 Úpadok 9+/10- PP Plavecký hrad - Blázon 18.04.2019 1000
61 Falta salla 7B Solo (5) Psie skaly 16.04.2019 800
62 Narušenie symetrie 7B Solo Psie skaly 16.04.2019 800
63 V jame levovej 7A Flash Psie skaly 13.04.2019 700
64 Bejby jaga 7A Solo Psie skaly 13.04.2019 700
65 Efekt motýlich krídiel 7A+ Solo (2) Psie skaly 13.04.2019 750
66 Ochranár 22 (variant) 8+ Flash Medené Hámre 24.03.2019 750
67 Kino 8+/9- OS Medené Hámre 30.10.2018 800
68 Fiona (variant) 8a+ PP Medené Hámre 30.10.2018 1050
69 First Blood, sds 6B Solo (2) Agriliki 26.10.2018 500
70 Caruzel, sds (full line) 7A Solo Agriliki 26.10.2018 700
71 Fat max 7B Solo (6) Agriliki 26.10.2018 800
72 Kremmidi, sds 6B+ Flash Agriliki 26.10.2018 550
73 Parmenion, ss 7A Solo (4) Agriliki 25.10.2018 700
74 No name 6A+ Solo (2) Agriliki 25.10.2018 450
75 Boulder problem #1, sds 6A+ Flash Agriliki 25.10.2018 450
76 Boulder problem #2, sds 6B Flash Agriliki 25.10.2018 500
77 Trailblazer, sds 6A Flash Agriliki 24.10.2018 400
78 Mind the gap, sds 6A Flash Agriliki 24.10.2018 400
79 Bicep curl, sds 6A Flash Agriliki 24.10.2018 400
80 Gillette, sds 6B Flash Agriliki 24.10.2018 500
81 Atom ant, sds 6A+ Flash Agriliki 24.10.2018 450
82 Problém #3 5 Flash Agriliki 24.10.2018 200
83 Stoutzes - Moutzes, sds 6A Flash Agriliki 24.10.2018 400
84 Me to daktylo sti skandali, sds 6B+ Flash Agriliki 24.10.2018 550
85 Symmoria Ext. 8a PP (4) Leonidio 22.10.2018 1000
86 Jumanji 6c+ OS Leonidio 21.10.2018 650
87 Yoko M-ono 7a OS Leonidio 21.10.2018 700
88 Archgoat 7a OS Leonidio 20.10.2018 700
89 Roro 7b Flash Leonidio 20.10.2018 800
90 Fun and Fuck 6c+ OS Leonidio 20.10.2018 650
91 Torrelis Toys 7b+/7c PP (2) Leonidio 20.10.2018 875
92 Vino Tinto 7b+ Flash Leonidio 19.10.2018 850
93 Orange Express 7a OS Leonidio 19.10.2018 700
94 Dreamare 6b+ Flash Leonidio 18.10.2018 550
95 Sit down start 7c PP (2) Leonidio 18.10.2018 900
96 We fly 7b+ Flash Leonidio 18.10.2018 850
97 Tipota 7b+ PP (2) Leonidio 17.10.2018 850
98 Kiss 6c OS Leonidio 17.10.2018 600
99 Bloody hands 7a+ OS Leonidio 17.10.2018 750
100 Podlaha 8 OS Kalamárka 29.09.2018 700
<< < 1 2345 > >>
663 of items in 7 pages.