Prelezy

10.  Esi
3
TR
24.02.2021
10
10.  Esi
3
TR
24.02.2021
14.  ???
6B
Solo
???
14
14.  ???
6B
Solo
???
15.  ???
6B
Solo
???
15
15.  ???
6B
Solo
???
16.  ???
6B
Solo (2)
???
16
16.  ???
6B
Solo (2)
???
23.  STone
5+
OS
23.02.2021
23
23.  STone
5+
OS
23.02.2021
25.  STone
6+
TR
23.02.2021
25
25.  STone
6+
TR
23.02.2021
28.  Apo
5
Solo
23.02.2021
28
28.  Apo
5
Solo
23.02.2021
29.  Apo
6+
Solo
23.02.2021
29
29.  Apo
6+
Solo
23.02.2021
30.  Apo
6
RP
23.02.2021
30
30.  Apo
6
RP
23.02.2021
31.  LukasPP
9/9+
PP (4)
23.02.2021
31
31.  LukasPP
9/9+
PP (4)
23.02.2021
32.  strasiak
7C+
Solo
23.02.2021
32
32.  strasiak
7C+
Solo
23.02.2021
37.  namor
5+
RP
23.02.2021
37
37.  namor
5+
RP
23.02.2021
39.  gosto
6B
Solo
22.02.2021
39
39.  gosto
6B
Solo
22.02.2021
41.  ryso
7B
Solo
21.02.2021
41
41.  ryso
7B
Solo
21.02.2021
42.  ryso
7C
Solo
21.02.2021
42
42.  ryso
7C
Solo
21.02.2021
43.  unko
6C+
Solo
21.02.2021
43
43.  unko
6C+
Solo
21.02.2021
44.  unko
6C
Solo
21.02.2021
44
44.  unko
6C
Solo
21.02.2021
46.  ???
5+
RP
???
46
46.  ???
5+
RP
???
47.  ???
7+
RP
???
47
47.  ???
7+
RP
???
49.  Cyril
7A+/7B
Solo
20.02.2021
49
49.  Cyril
7A+/7B
Solo
20.02.2021
53.  Peder M
6A
Solo
20.02.2021
53
53.  Peder M
6A
Solo
20.02.2021
54.  Peder M
5C
Flash
20.02.2021
54
54.  Peder M
5C
Flash
20.02.2021
63.  Fili_P
6c
RP
20.02.2021
63
63.  Fili_P
6c
RP
20.02.2021
64.  Fili_P
5c
OS
20.02.2021
64
64.  Fili_P
5c
OS
20.02.2021
71.  namor
5+
RP
20.02.2021
71
71.  namor
5+
RP
20.02.2021
74.  namor
6+
RP
20.02.2021
74
74.  namor
6+
RP
20.02.2021
75.  namor
5+
RP
20.02.2021
75
75.  namor
5+
RP
20.02.2021
92.  Zuraz
7A+
Solo
18.02.2021
92
92.  Zuraz
7A+
Solo
18.02.2021
100.  Fili_P
5b
OS
14.02.2021
100
100.  Fili_P
5b
OS
14.02.2021
. Lezec Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum  
1 Fufu Fosilizácia 4 Solo (3) Posvätná skala 24.02.2021
2 Fufu Bioglyf 5B Solo (3) Posvätná skala 24.02.2021
3 Fufu Transfúzia 5C Solo (4) Posvätná skala 24.02.2021
4 Ondrovalentin Amerika v noci 6C Solo Medené Hámre 24.02.2021
5 jeepo Cez odštep 4+ OS Technické sklo (Štokeravská vápenka) 24.02.2021
6 jeepo Variant stienkou 6 OS Technické sklo (Štokeravská vápenka) 24.02.2021
7 jeepo Superlahôdka 5+ OS Technické sklo (Štokeravská vápenka) 24.02.2021
8 jeepo Lahôdka 5 RP Technické sklo (Štokeravská vápenka) 24.02.2021
9 Esi Ueli Steck 4+ TR Porúbka 24.02.2021
10 Esi Mišík 3 TR Porúbka 24.02.2021
11 Durman Žlábek 6- Flash Čertovy stěny u Lidečka 24.02.2021
12 Durman Žlutý převis 8- Flash Čertovy stěny u Lidečka 24.02.2021
13 karabaster Šikmá veža 6B Solo Končitá 24.02.2021
14 ??? Biely balet 6B Solo Končitá ???
15 ??? Alcatraz 6B Solo Končitá ???
16 ??? Šikmá veža 6B Solo (2) Končitá ???
17 Adam3 Musa Paradisiaca 8+ PP (2) Boriakové skaly 24.02.2021
18 Matt Krásavica nad Dunajom, SD 6C Solo BA okolie 24.02.2021
19 mada Nedotknutá hovädzinka 6A Solo BA okolie 24.02.2021
20 mada Narovnanie Tuzemáka 5C Solo BA okolie 24.02.2021
21 mada Skladacia krásavica 6C Solo BA okolie 24.02.2021
22 Fufu Pravá predsieň 5B Solo (3) Posvätná skala 24.02.2021
23 STone Rebel 5+ OS Porúbka 23.02.2021
24 STone Jožova a Mišova 6+ TR Porúbka 23.02.2021
25 STone Kobra 6+ TR Porúbka 23.02.2021
26 STone Milostná prdohra 5- OS Porúbka 23.02.2021
27 STone Cesta zapadajúceho slnka 4 OS Porúbka 23.02.2021
28 Apo Petka 5 Solo Prečín 23.02.2021
29 Apo Disco 6+ Solo Prečín 23.02.2021
30 Apo NO1 6 RP Prečín 23.02.2021
31 LukasPP Lucifer 9/9+ PP (4) BA okolie 23.02.2021
32 strasiak Ideál 7C+ Solo Končitá 23.02.2021
33 Adam3 Šťastní blázni 8- OS Kalamárka 23.02.2021
34 mikkel Mám v piči na lehátku 7A Solo BA okolie 23.02.2021
35 namor Daidalos a Ikaros - 1. dĺžka 6+ RP Hrádok 23.02.2021
36 namor Oči pučí 7 RP Hrádok 23.02.2021
37 namor Májová 5+ RP Hrádok 23.02.2021
38 namor Anakonda - 1. dĺžka 6 RP Hrádok 23.02.2021
39 gosto Lehátko 6B Solo BA okolie 22.02.2021
40 Zuraz Učeň z podpalubia 7B Solo BA okolie 21.02.2021
41 ryso Snickers SD 7B Solo Turniská 21.02.2021
42 ryso Masterpiece 7C Solo Turniská 21.02.2021
43 unko Pytagor 6C+ Solo Končitá 21.02.2021
44 unko Čivava 6C Solo Končitá 21.02.2021
45 adamkaniak Alba Gubra 8 PP (1) Priedhorie 21.02.2021
46 ??? Via HILTI 5+ RP Hrádok ???
47 ??? Špina 7+ RP Hrádok ???
48 krhlo Ľadopád v záhradkách WI5 OS Záhradky 21.02.2021
49 Cyril Soho SD 7A+/7B Solo Malé skalky - Chtelnica 20.02.2021
50 Peder M Zuzkin problém 3 Solo Pukanec 20.02.2021
51 Peder M Ostrá hranka 4A OS Pukanec 20.02.2021
52 Peder M Cez bruško 4B OS Pukanec 20.02.2021
53 Peder M Kniha 6A Solo Pukanec 20.02.2021
54 Peder M Démon 5C Flash Pukanec 20.02.2021
55 Tatarska Zahoracky raj 6 OS Jelenia skala 20.02.2021
56 Tatarska Jeleni gulas 7- RP Jelenia skala 20.02.2021
57 Tatarska Pohoda jahoda 6 OS Jelenia skala 20.02.2021
58 Tatarska Sykorka 6- OS Jelenia skala 20.02.2021
59 Tatarska Jelenia ruja 7- OS Jelenia skala 20.02.2021
60 Tatarska Lipa 5 OS Jelenia skala 20.02.2021
61 Tatarska Zapad slnka 6+ OS Jelenia skala 20.02.2021
62 Fili_P La Cueva 06 6b Solo Torrelodones 20.02.2021
63 Fili_P 06. 6c RP Torrelodones 20.02.2021
64 Fili_P 08. 5c OS Torrelodones 20.02.2021
65 Matt Fajka zhasla 4 OS Jelenia skala 20.02.2021
66 Matt Starcek 4 OS Jelenia skala 20.02.2021
67 Matt Zahoracky raj 6 RP Jelenia skala 20.02.2021
68 Matt Sykorka 6+ OS Jelenia skala 20.02.2021
69 Matt Zahoracka hrana 6+ OS Jelenia skala 20.02.2021
70 namor Macove narodeniny 5+ RP Hrádok 20.02.2021
71 namor Fiťfiriť 5+ RP Hrádok 20.02.2021
72 namor Sobota, nedela 6 RP Hrádok 20.02.2021
73 namor Dračí kút 6- RP Hrádok 20.02.2021
74 namor Žiarska 6+ RP Hrádok 20.02.2021
75 namor Via HILTI 5+ RP Hrádok 20.02.2021
76 Dusanbe Masterpiece 7C Solo Turniská 20.02.2021
77 Oli Krásavica z podpalubia 7A+ Solo BA okolie 19.02.2021
78 Pao Tao Derave kopacky 7+ PP (2) BA okolie 19.02.2021
79 Pao Tao Musla z Marsu 8 PP (2) BA okolie 19.02.2021
80 Matt Krásavica nad Dunajom 6B+ Solo BA okolie 19.02.2021
81 Zuraz Krásavica z podpalubia 7A+ Solo BA okolie 19.02.2021
82 Zuraz Vlajková lod SD 7C Solo BA okolie 19.02.2021
83 Adam3 Poďme bratia do Betlema 7A+ Solo BA okolie 19.02.2021
84 Ondrovalentin Doba kamenná SD 5C PP Malé skalky - Chtelnica 19.02.2021
85 Fili_P La Cueva 14 5b OS Torrelodones 18.02.2021
86 Fili_P La Cueva 11 6a Solo Torrelodones 18.02.2021
87 Fili_P La Cueva 09 6a+ OS Torrelodones 18.02.2021
88 Fili_P La Cueva 05 5c Flash Torrelodones 18.02.2021
89 Fili_P La Cueva 01 6a+ Solo Torrelodones 18.02.2021
90 Fili_P La Cueva 02 6a Flash Torrelodones 18.02.2021
91 mada Lodníkov učeň 6C+ Solo BA okolie 18.02.2021
92 Zuraz Podpalubie 7A+ Solo BA okolie 18.02.2021
93 tomko Pištove borháky 7+/8- TR Platňa 16.02.2021
94 lans Najlavsia cesta M8+ PP Kalvária 15.02.2021
95 mms Kolový žľab 4+ TR Veľký Kric 15.02.2021
96 Fili_P Pequeno Desplome 6a Solo La Pedriza 14.02.2021
97 Fili_P Boulder problem #6 5a OS La Pedriza 14.02.2021
98 Fili_P Bloque raro escalon debajo 6a Solo La Pedriza 14.02.2021
99 Fili_P Boulder problem #4 5c OS La Pedriza 14.02.2021
100 Fili_P Facil 5b OS La Pedriza 14.02.2021
<< < 1 2345 > >>
Spolu 109980 v 1100 stránkach.