Prelezy

. Lezec Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum  
1 stygian Balu der Bär 7C Solo Cresciano 04.12.2019
2 tomaso Pán Boh zaplať SD 7B+ Solo (2) Malé skalky - Chtelnica 04.12.2019
3 tomaso Kozatá Chtelničanka 7C Solo (2) Malé skalky - Chtelnica 04.12.2019
4 tomaso Dlhá Chtelničanka 7B+ Solo (1) Malé skalky - Chtelnica 04.12.2019
5 tomaso Chtelničanka 7B Flash Malé skalky - Chtelnica 04.12.2019
6 stygian La Boule 8A Solo Cresciano 03.12.2019
7 mikkel Makari 7a PP (2) Leonidio 03.12.2019
8 gosto Gabriel 5b OS Leonidio 03.12.2019
9 gosto Crazy drill 5c+ RP (2) Leonidio 03.12.2019
10 Zuraz Roro 7b RP Leonidio 03.12.2019
11 Zuraz Makari 7a PP (2) Leonidio 03.12.2019
12 Zuraz Tufatango 6c Flash Leonidio 02.12.2019
13 Dzano Zarax 8a PP (5) Kyparissi 02.12.2019
14 Dzano Barba Nikitas 7b+ Flash Kyparissi 02.12.2019
15 Dzano Kyparidiso 7a Flash Kyparissi 02.12.2019
16 mikkel Boubouki 6c OS Leonidio 02.12.2019
17 mikkel Myst?re et boule de gomme 7a OS Leonidio 02.12.2019
18 Zuraz Sinter synphonie 6b+ Flash Leonidio 02.12.2019
19 Zuraz Myst?re et boule de gomme 7a Flash Leonidio 02.12.2019
20 Zuraz Boubouki 6c Flash Leonidio 02.12.2019
21 mikkel Tufatango 6c OS Leonidio 02.12.2019
22 edo Malý unavený Joe 6A Flash Makita Štica 01.12.2019
23 edo Limonádový Joe 5B Flash Makita Štica 01.12.2019
24 kmocho Žiabrak 6B Flash Makita Štica 01.12.2019
25 kmocho Malý unavený Joe 6A Solo Makita Štica 01.12.2019
26 kmocho Limonádový Joe 5B Flash Makita Štica 01.12.2019
27 kmocho Kríž 7A+ Solo Makita Štica 01.12.2019
28 kmocho Paradiso 6B Flash Makita Štica 01.12.2019
29 kmocho Paragán 5C Solo Makita Štica 01.12.2019
30 Slumber Jazda 5C Flash Malé skalky - Chtelnica 01.12.2019
31 Slumber Hlina 5C Flash Malé skalky - Chtelnica 01.12.2019
32 Slumber Hnácačka SD 6A Solo (4) Malé skalky - Chtelnica 01.12.2019
33 Slumber Bananašuch SD 6A+ Solo (2) Malé skalky - Chtelnica 01.12.2019
34 Slumber Stropodíl 6C PP Malé skalky - Chtelnica 01.12.2019
35 Slumber Skratka cez Moskvu 6B Solo (3) Malé skalky - Chtelnica 01.12.2019
36 Slumber Psychadelik 6B Flash Malé skalky - Chtelnica 01.12.2019
37 Zuraz Noccio 6b+ OS Leonidio 01.12.2019
38 mikkel Roro 7b PP (3) Leonidio 01.12.2019
39 gosto Wave Machine 5c Solo (3) Mallorca - Santanyí 01.12.2019
40 Zuraz Vromika Myala 7a+ Flash Leonidio 01.12.2019
41 gosto Bebelino 5c OS Leonidio 01.12.2019
42 gosto Nanaki 6a+ RP (2) Leonidio 01.12.2019
43 gosto Tsibouri 6a OS Leonidio 01.12.2019
44 gosto Limoncello 5c+ OS Leonidio 01.12.2019
45 gosto Dumaneska 5c OS Leonidio 01.12.2019
46 Dzano Streptokoccus 8a PP (1) Kyparissi 01.12.2019
47 Peder M Delírium 9 PP Hrádok 01.12.2019
48 masko El Latido del Miedo 8a PP Terradets 30.11.2019
49 aceman Bon Viatge 8a PP (7) Terradets 30.11.2019
50 sivak El Diablo viste de Prana 7c+ PP (2) Chulilla 30.11.2019
51 gosto Ilektra 5b OS Leonidio 30.11.2019
52 gosto Giota 5b OS Leonidio 30.11.2019
53 Zuraz Savra 6b+ OS Leonidio 30.11.2019
54 Zuraz Giakoumis 7a Flash Leonidio 30.11.2019
55 kuboo Levitácia 7A Solo Končitá 30.11.2019
56 kuboo Apatia 6A Solo Končitá 30.11.2019
57 kuboo Múr nárekov 6A+ Solo Končitá 30.11.2019
58 kuboo Rio mare 6A Solo Končitá 30.11.2019
59 Cyril Hydra 7C+ Solo Malé skalky - Chtelnica 29.11.2019
60 Dzano Octo Plus 8a PP (2) Kyparissi 29.11.2019
61 stygian Fake Pamplemousse 8A Solo Brione 29.11.2019
62 sivak Los merenderas 7b OS Chulilla 29.11.2019
63 sivak Las caquitas de Nazartén 7b OS Chulilla 29.11.2019
64 sivak Top of the rock 7a OS Chulilla 29.11.2019
65 sivak Cantina Marina 6c+ OS Chulilla 29.11.2019
66 sivak Dumbo love 6c+ OS Chulilla 29.11.2019
67 aceman Avant Match 7c PP (2) Terradets 29.11.2019
68 rasko Ľavý Comici 7 OS Pajštún 29.11.2019
69 Dzano Esterattitude 7b OS Kyparissi 28.11.2019
70 Dzano Stelios House 7b+ PP (2) Kyparissi 28.11.2019
71 Dzano Thanks George 7a+ OS Kyparissi 28.11.2019
72 sivak Happy end 7c PP (2) Chulilla 28.11.2019
73 sivak La carca mas de la maja 7b OS Chulilla 28.11.2019
74 sivak Conflicto territorial 7a+ PP (1) Chulilla 28.11.2019
75 aceman Primera Linea 8a PP (3) Terradets 27.11.2019
76 wargi Vrabec v hrsti 9 PP (12) Zádiel 26.11.2019
77 masko Derribos Arias 7b+ Flash Terradets 26.11.2019
78 aceman Derribos Arias 7b+ OS Terradets 26.11.2019
79 aceman El Latido del Miedo 8a PP (5) Terradets 26.11.2019
80 sivak Cap i cua R1 7a+ OS Chulilla 26.11.2019
81 sivak Miguel Gomez 7a+ OS Chulilla 26.11.2019
82 sivak Plan Z 7a OS Chulilla 26.11.2019
83 sivak El viaje a Cuba 7a OS Chulilla 26.11.2019
84 sivak El Oasis 7a OS Chulilla 26.11.2019
85 Zabiacik Úzke miesta žien 5- Flash Porúbka 26.11.2019
86 stygian Atletico Madrid 8A Solo Holštejn 25.11.2019
87 sivak Aromas del Verdon 7c+ PP (3) Chulilla 25.11.2019
88 sivak Cantalobos 7b PP (2) Chulilla 25.11.2019
89 ??? Exempo Hexempo krumpoplex 8- PP (2) Kamenné vráta ???
90 ??? Rozprávková 7- Flash Kamenné vráta ???
91 Pao Tao Letecká 7+ RP (2) Kamenné vráta 24.11.2019
92 Pao Tao Exempo Hexempo krumpoplex 7+/8- Flash Kamenné vráta 24.11.2019
93 Pao Tao Marošova 6 OS Kamenné vráta 24.11.2019
94 Zabiacik Imposibilo 5- Flash Porúbka 24.11.2019
95 Zabiacik Zbojník 6- OS (2) Porúbka 24.11.2019
96 Zabiacik Jánošíkovo rebro 5 Flash (1) Porúbka 24.11.2019
97 Zabiacik Matrioška 5- Flash (1) Porúbka 24.11.2019
98 Cyril Medveď SD 8A Solo Makita Zbrojnica 24.11.2019
99 Bart_Simpson Tibetska 6+ OS Vápenka 24.11.2019
100 Bart_Simpson Jurinovka 5+ OS Vápenka 24.11.2019
<< < 1 2345 > >>
Spolu 94330 v 944 stránkach.