<< < 1 2345 > >>
Spolu 3216 v 322 strankach.

Pozvánka: T2 Open

20.10. bude v Košiciach skvelá akcia - T2 Boulder Open 2018!

Pozvánka: LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest 2018

Na brněnském výstavišti se v termínu 9. – 11.11.2018 uskuteční Festival Life! 2018. Jeho nedílnou součástí je v posledních letech boulderingové klání dětí i dospělých “LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest” a “LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest JUNIOR”. Registrace závodníků spuštěna. Komplet propozice na www.bouldercontest.cz.

Prvý slovenský voľný prelez Freeridera, 5.13a, El Capitan, Yosemity

"Ten pocit keď si splníte najväčší sen. Na vrchole El Capitana po voľnom preleze cesty Freeride (5.13a).
Obaja sme voľne preliezol všetky dĺžky. Plánovali dňa byť v stene 7 dní, nakoniec sme museli ostať 8 a aj napriek tomu, že sme mali málo jedla a vody sme to dokázali preliezť. Obaja sme si siahli na dno svojich možností a podarilo sa. Bol to spoločný prelez, a určite by sme to jeden bez druhého nezvládli." objavilo sa na facebooku Mišky Izakovičovej. Pre česko-slovenské lezenie veľká vec!

Pozvánka: Kalvária cup 9.9.2018

Pozývame vas na lezecké preteky v Nitre - na Kalvárii.
Pre lezcov je pripravený lezecký maratón a následne 1 cesta na rýchlosť.
Verejnosť si môže zadarmo vyskúšať ľahkú cestu, ktorá je vhodná aj pre deti. Budeme mať aj prichystaný SlackLine ;)
Začiatok 9:59
štartovné: dobrá nálada
GPS súradnice 48.296414, 18.088240

Pozvánka: Slnko na skalách 5. - 9.9.2018

Srdečne Vás pozývame na 4. ročník outdoorového festivalu pod holým nebom. Slnko na Skalách sa teší vždy veľkej obľube. Aj tento rok sme pre Vás pripravili zaujímavý program v prekrásnom kempe na Slnečných skalách. Festival začína v stredu a štvrtok v kinosále MsÚ v Žiline a pokračovať bude víkendovou nádielkou v kempe. Pripravený bude aj animačný program pre deti, rôzne sprievodné programy a workshopy. Tešíme sa na Vás.

POZVÁNKA: La Skala cUP

Pri príležitosti otvorenia nového Lezeckého centra LA SKALA v Žiline, ktoré sa uskutoční 15.9.2018 pozývame všetky lezeniachtivé deti na nultý ročník detských pretekov s lanom LA SKALA cUP.

Prihlásiť sa môžu deti v kategóriách U10, U12, U14, U16 bez ohľadu na klubovú príslušnosť.
Počet detí v jednotlivých kategóriách je limitovaný.

Registrácia je online: https://climb.sk/competition/registration/728

Vo Višňovom sa diali veci !!!

Česká mládežnícka repre posekala Višňové! Višňové zažilo tento týždeň a najmä víkend nápor českej mládežníckej repre. 

Pozvánka: Gravity Boulder

Prešovský klub Rock Edge pozýva 30.6.2018 všetkých nadšencov boulderingu po kratšej pauze na kvalitné preteky tentokrát v znamení gravitácie, ktorý síce nie je zapísaný do SP, ale zapíše sa vám do povedomia minimálne do ďalšieho ročníka... Bude na vás čakať 25 flash bouldrov, 1 prémiový skok nad bazénom vonkajšej steny (to na schladenie, takže rezervné gate / gaťky  treba), originálne lezecké trička pre každého registrovaného, k tomu nejaká sváča, (jedlo), 4 OS finálové bouldre so špeciálnymi efektmi, parádne ceny, nielen pre prvých, za čo ďakujeme sponzorom viď nižšie...

Pavel Kratochvíl a Tomáš Buček úspešní na domácich skalkách

Reprezentant Pavel Kratochvíl má už v Banskej Bystrici skoro prechodné bydlisko a je to vidno aj na výkonoch. Nedávno si z okolia priniesol viacero hodnotných prelezov. Na Jelenci vyliezol Rošádu 9+/10- a Pokánie teroristiek 10-, na Harmanci zas Hypochodnra 10-. Stihol zavítať ešte aj ďalej na východ, na Turniská, a vyliezť Kalváriu v skale 10-/10. Tomáš Buček, vychádzajúca nádej manínskeho lezenia zas na svoje konto pridal už tretie 8a, Šalamúna na Prečíne.  

Michal Mikušínec - Lietajúca ryba 8b+/c

Zdá sa, že nám vyrastá generácia poriadne silných búchačov. Mladý reprezentant Mišo Mikušínec si na Súľove zvýšil svoje maximum, na konto si pripísal cestu Lietajúca ryba 8b+/c (10+/11-). Do kolmičky s morfom nasádzal Mišo za štyri nedeľné návštevy celkovo 8 pokusov a zaujímavé je, že tento rok je to už jeho druhé zlepšenie - len mesiac dozadu preliezol, takisto na Súľove, Chupacabru 8a+/b. Treba uznať, takýto skok sa len tak nevidí! Gratulujeme!

Pekné zadrtil aj Robo Luby, na Višňovom si pripísal Maratón 8a+.

<< < 1 2345 > >>
Spolu 3216 v 322 strankach.