<< < 1 2345 > >>
Spolu 3220 v 322 strankach.

Európsky pohár a Majstrovstvá Slovenska v drytoolingu, Žilina La Skala

Pozývame vás na Európsky pohár v drytoolinu na žilinské lezecké centrum La Skala. Máme pripravené 4 kvalifikačné cesty v obťažnosti pre začiatočníkov aj pokročilých a finálovú cestu pre tých najlepších.

Pozvánka: SPDaM La Skala

Lezecké centrum LA SKALA Žilina Vás pozýva na posledné kolo slovenského pohára dospelých a mládeže v lezení na obtiažnosť, ktoré sa uskutoční spolu s vyhlásením výsledkov Slovenského pohára dňa 1.12.2018.

AIX BoulderKing 2018

Začiatok septembra sa na kežmarskom hrade niesol v atmosfére už tradičného podujatia AIX Boulder King. Už 4.tý krát sa bouldrová elita nielen zo Slovenska stretla za bránami kežmarského hradu aby zabojovali o titul kráľa a kráľovnej boulderingu. Pri (konečne !! ) príjemnom počasí sme tak 8. septembra ráno otvorili brány hradu a akcie AIX Boulder King.

Pozvánka: Majstrovstvá Slovenska v lezení na obtiažnosť

Srdečne Vás pozývame na najdôležitejšie preteky tohto roka - Majstrovstvá Slovenska v lezení na obtiažnosť, ktoré sa budú konať 17. 11. 2018 v žilinskej K2-ke. Každého pretekára čakajú 2 kvalifikačné cesty, ktoré sa budú liezť štýlom flash. Do finále v hlavnej kategórie postupuje 8 najlepších žien a 8 mužov.

Pozvánka: T2 Open

20.10. bude v Košiciach skvelá akcia - T2 Boulder Open 2018!

Pozvánka: LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest 2018

Na brněnském výstavišti se v termínu 9. – 11.11.2018 uskuteční Festival Life! 2018. Jeho nedílnou součástí je v posledních letech boulderingové klání dětí i dospělých “LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest” a “LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest JUNIOR”. Registrace závodníků spuštěna. Komplet propozice na www.bouldercontest.cz.

Prvý slovenský voľný prelez Freeridera, 5.13a, El Capitan, Yosemity

"Ten pocit keď si splníte najväčší sen. Na vrchole El Capitana po voľnom preleze cesty Freeride (5.13a).
Obaja sme voľne preliezol všetky dĺžky. Plánovali dňa byť v stene 7 dní, nakoniec sme museli ostať 8 a aj napriek tomu, že sme mali málo jedla a vody sme to dokázali preliezť. Obaja sme si siahli na dno svojich možností a podarilo sa. Bol to spoločný prelez, a určite by sme to jeden bez druhého nezvládli." objavilo sa na facebooku Mišky Izakovičovej. Pre česko-slovenské lezenie veľká vec!

Pozvánka: Kalvária cup 9.9.2018

Pozývame vas na lezecké preteky v Nitre - na Kalvárii.
Pre lezcov je pripravený lezecký maratón a následne 1 cesta na rýchlosť.
Verejnosť si môže zadarmo vyskúšať ľahkú cestu, ktorá je vhodná aj pre deti. Budeme mať aj prichystaný SlackLine ;)
Začiatok 9:59
štartovné: dobrá nálada
GPS súradnice 48.296414, 18.088240

Pozvánka: Slnko na skalách 5. - 9.9.2018

Srdečne Vás pozývame na 4. ročník outdoorového festivalu pod holým nebom. Slnko na Skalách sa teší vždy veľkej obľube. Aj tento rok sme pre Vás pripravili zaujímavý program v prekrásnom kempe na Slnečných skalách. Festival začína v stredu a štvrtok v kinosále MsÚ v Žiline a pokračovať bude víkendovou nádielkou v kempe. Pripravený bude aj animačný program pre deti, rôzne sprievodné programy a workshopy. Tešíme sa na Vás.

POZVÁNKA: La Skala cUP

Pri príležitosti otvorenia nového Lezeckého centra LA SKALA v Žiline, ktoré sa uskutoční 15.9.2018 pozývame všetky lezeniachtivé deti na nultý ročník detských pretekov s lanom LA SKALA cUP.

Prihlásiť sa môžu deti v kategóriách U10, U12, U14, U16 bez ohľadu na klubovú príslušnosť.
Počet detí v jednotlivých kategóriách je limitovaný.

Registrácia je online: https://climb.sk/competition/registration/728

<< < 1 2345 > >>
Spolu 3220 v 322 strankach.