Via ferrata

Odistené lezecké cesty.
 
Spolu 5 v 1 strankach.

Via ferratové sety – jak to vlastně je?

Určitě jste v poslední době zaznamenali rozruch kolem via ferratových setů od různých výrobců a vrtá vám hlavou, jak to, že se stahují nebo vyměňují ferratové sety. Jako v každém odvětví, i v horolezectví probíhá určitý vývoj, a tak je dobré seznámit se s tím, jakým vývojem si prošlo vybavení na via ferraty.

Výměna destičkových via ferratových setů

Jak možná víte, situace na evropském trhu s via ferratovými sety je v poslední době velmi komplikovaná, různí výrobci vyměňují své sety z různých důvodů.

Jako reakci na tuto situaci jsme se začali věnovat této problematice a po sérii provedených testů jsme se rozhodli pro dobrovolnou výměnu destičkových setů Singing Rock.

Restday v Arcu

Už tradične sa početné výpravy áut vyberajú za lezením do chronicky známeho Arca. Oblas?, ktorá ponúka široké možnosti či už skalkárom, alebo viacdĺžkovým nadšencom. Ale nedá sa liez? v kuse. A keď vás už omrzelo, či skôr omrazilo neďaleké Lago di Garga, môžete si spestri? popoludnie blízkymi ferratami alebo dlhými ve?mi položenými platňami v oblasti Corno di Bo.

Via ferrata "Hans von Haidsteig" na Preiner Wand

 Pre lezcov a horolezcov ponúka táto oblas? široké možnosti. Ak máte radi ferraty a oblas? Rax-Schneeberg ešte nemáte pobehanú, tiež si prídete na svoje.

 

Via ferrata po Čínsky

Fotogaléria o tom, ako veci v Číne nadobúdajú obludných rozmerov. Celkom by ma zaujímalo čo by na to hovorili rakúski bezpečnostní technici.
 
Spolu 5 v 1 strankach.