Návody

Návod a popisy často používaných akcií na Vašom obľúbenom lezeckom webe.
 
Spolu 7 v 1 strankach.

Ako pridať sprievdocu

V rámci pokračovania seriálu návodov na použitie portálu climb.sk pokračujeme stručným popisom pridávania oblastí, sektorov a ciest do sprievodcov.

Návod: Denníčky

Denníčky slúžia ako jednoduchý spôsob evidencie vašej lezeckej aktivity. Pomocou denníčkov si môžete zapisova? vaše lezecké úspechy, prelezy nových ciest, sledova? svoje pokroky či vyhodnocova? efektívnos? vášho tréningu.

Návod: Pretekársky servis.

Pretekársky modul poskytuje výsledkový servis pre preteky slovenského pohára v športovom lezení a pozvánky na preteky. Pomocou neho si môžete pozrie? priebežný ranking zostavovaný na základe výsledkov pretekov slovenského pohára, kalendár pretekov a pripravovaných podujatí, výsledky jednotlivých pretekov či zoznam umiestnení jednotlivých pretekárov na slovenských pretekoch. Podrobný popis nájdete v tomto článku.

Návod: Sprievodca

Sprievodca je užitočným miestom na inšpirovanie sa na nové výjazdy, nájdenie vhodných ciest na najbližší výjazd či zorientovanie sa v oblasti. Systém sprievodcov na Climb! Umožňuje zadáva? nové oblasti, sektory a cesty každému registrovanému užívate?ovi, takže každý môže prispie? svojou trochou k všeobecnej vedomosti kam sa oplatí ís?. Podrobný návod ako pracova? so sprievodcom nájdete v tomto článku.

Climb: Diskusia

Na zlepšenie výmeny informácií na vašej ob?úbenej lezeckej stránke spúš?ame nové diskusné fórum! Stručný popis a návod na použitie nájdete vnútri tohto článku.

Návod: Ako prida? článok.

Z vašich reakcií vyplynulo, že systém pridávania článkov je pre Vás stále záhadou. Prinášame preto podrobný popis a návod ako na to.
Climb! je otvorený redakčný systém kde si lezci vymieňajú svoje zážitky, skúsenosti, postrehy a nápady. Skrátka miesto kde nájdete všetko potrebné pre Vaše lezenie. Obsahom Vášho webu je len to, čo si sem sami pridáme. Je len na nás, ako bude Climb! vyzera? a ko?ko informácií na ňom nájdeme. V tomto krátkom návode ukážeme ako jednoducho prida? na Climb! nový článok.

Návod: Registrácia

Výhody registrácie na Climb! a ako na to. Climb! je otvorený redakčný systém na zdieľanie článkov, fotiek, informácií, sprievodcov, prístupný pre každého, výsledkov pretekov a mnohých ďalších funkcií pre užitočných pre lezcov. Bohužiaľ, kvôli internetovým robotom, ktorí vkladajú na stránky pochybné reklamné texty sme museli obmedziť možnosť vkladania do systému. Chceli sme však aj zabezpečiť, aby prispieť mohol každý – či registrovaný či neregistrovaný uživateľ. Kvôli zabezpečeniu aspoň minimálnej ochrany pred reklamnými robotmi sme však obmedzili funkčnosť vkladania – preto viaceré výborné funkcie vyžadujúce vkladanie dát do systému sú prístupné iba regitrovaným uživateľom. Registrácia je tu na to aby Vás odlíšila a ochránila od reklamných robotov.

 
Spolu 7 v 1 strankach.