Expedícia K2 (Dodo Kopold, Peter Hámor a Piotr Morawski) sa kvôli nepriazni počasia vracajú domov bez vrchola. Minulý týždeň museli z pokusu o alpský výstup Česenovou cestou zostúpiť z výšky 8000m do základného tábora. Posledný týždeň intenzívne snežilo a terén je silne lavinózny. Zdroj: www.horyinfo.cz
Komentáre (0)
Nikto zatiaľ nepridal komentár. Buď prvý!
Túto položku môžu komentovať iba prihlásený používatelia. Prihlás sa alebo zaregistruj!