9a+ alebo 9b?
a+
no neviem jeden znamy pozná týpka čo pozná týpka čo videl známeho čítať o tom článok a vraj to je tak a+/b nie viac ani menej!
daj si to direkt ako Ondra a Sharma a kludne si to zapis za a+/b ;-)
dik
Lachat zopakoval Chaxi, 9a+
22.01.2013 10:54:359a+ alebo 9b?
Re: Lachat zopakoval Chaxi, 9a+
22.01.2013 11:46:19a+
Re: Re: Lachat zopakoval Chaxi, 9a+
22.01.2013 11:50:24no neviem jeden znamy pozná týpka čo pozná týpka čo videl známeho čítať o tom článok a vraj to je tak a+/b nie viac ani menej!
Re: Re: Re: Lachat zopakoval Chaxi, 9a+
22.01.2013 12:26:58daj si to direkt ako Ondra a Sharma a kludne si to zapis za a+/b ;-)
Re: Re: Lachat zopakoval Chaxi, 9a+
22.01.2013 12:45:44dik