Lachat zopakoval Chaxi, 9a+

Komentáre (5)

Lachat zopakoval Chaxi, 9a+

22.01.2013 10:54:35
Anonym -

9a+ alebo 9b?

Re: Lachat zopakoval Chaxi, 9a+

22.01.2013 11:46:19
Reakcia Anonym -

a+

Re: Re: Lachat zopakoval Chaxi, 9a+

22.01.2013 11:50:24
Reakcia Anonym -

no neviem jeden znamy pozná týpka čo pozná týpka čo videl známeho čítať o tom článok a vraj to je tak a+/b nie viac ani menej!

Re: Re: Re: Lachat zopakoval Chaxi, 9a+

22.01.2013 12:26:58
Reakcia Anonym -

daj si to direkt ako Ondra a Sharma a kludne si to zapis za a+/b ;-)

Re: Re: Lachat zopakoval Chaxi, 9a+

22.01.2013 12:45:44
Reakcia Anonym -

dik

Túto položku môžu komentovať iba prihlásený používatelia. Prihlás sa alebo zaregistruj!