Naši v Oliane

  • Nedostupný
    Silná zostava Kubo Kováčik, Paťo Gajdošík a Andrej Kamas sa vydali zúročiť zimnú tortúru do španielskej Oliany. Kubo už po prvých dňoch ohlásil prvý skalp - Identificacion y placa, 8b+/c. Andrej si vyliezol La marroncita, 8b. Chalanom držíme palce a tešíme sa na ďalšie správy.

Komentáre (4)

Naši v Oliane

12.03.2013 10:11:27
Anonym - kmeto

Chalani, drzim vsetkym palce. Pod Andrej, neper sa s tym, posli tam aj to céčko!!

Naši v Oliane

12.03.2013 10:29:25
Anonym - panic z prešova

vela zdaru chlapci moji, ako na skalách tak aj u žien, potrestajte aj za mňa volajakú španielku

Naši v Oliane

12.03.2013 10:34:15
Anonym -

Verím, že Kubo zanedlho donesie domov druhé slovenské 9a ;-)

Naši v Oliane

13.03.2013 23:03:30
Anonym - kodys

Zabudli ste na Iwku :).

Túto položku môžu komentovať iba prihlásený používatelia. Prihlás sa alebo zaregistruj!