2 . kolo Slovenského pohára v lezení detí 2018 SHS JAMES v Pezinku

Registrácia [Registration]

Ak si registráciu vyplníte ako registrovaný používateľ, budete ju môcť neskôr zmazať alebo zmeniť (napr. skupinu).

If you submit registration as registered user, you will be later able to delete registration or change (e.g. group).

Pretek [Competition]:2 . kolo Slovenského pohára v lezení detí 2018 SHS JAMES v Pezinku
Miesto [Place]:Pezinok
Dátum [Date]:09.06.2018

Prihlásenie [Registration]

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Michal Mihál 2009 Muži -
2 Tristan Sýkora 2006 Muži -
3 Ferko Mrkvička 2006 Muži -
4 Andrej Buzaši 2005 Muži -
5 Marek Bašo 2007 Muži HK Manín -
6 Jakub Papšo 2006 Muži -
7 Peter Tončko 2009 Muži h. k. Prometeus Handlová -
8 Timur Jaš 2009 Muži HK Manín Považská Bystrica -
9 Xavier Záň 2011 Muži Metropol KE -
10 Artur Pankuch 2007 Muži HK Rozlomity Košice -
11 Marko Sedlačko 2006 Muži Lezecká akadémia -
12 Timo Začka 2008 Muži Lezecká akadémia -
13 Patrik Šteiner 2009 Muži -
14 Alan Sýkora 2012 Muži Priamo registrovaný JAMES -
15 Juraj Gondžúr 2012 Muži K2 Žilina -
16 Michal Gondžúr 2010 Muži K2 Žilina -
17 Lukas Joniak 2005 Muži James Junior Team -
18 Timotej Ondrejka 2008 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce -
19 Patrik Pecho 2010 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce -
20 Daniel Pivarči 2009 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce -
21 Leo Valent 2009 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce -
22 Marek Jančovič 2009 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce -
23 Martin Nečej 2007 Muži Rozlomity Košice -
24 Jaroslav Odrobiňák 2006 Muži James Šarpoš Žilina -
25 Filip Lorincz 2009 Muži LK SPIDER'S NOOK -
26 Martin Šmilňák 2005 Muži HK Rozlomity Košice -
27 Matúš Marko 2009 Muži LK SPIDER'S NOOK -
28 Tomáš Kubík 2007 Muži 524 - Horolezecký klub JAMES – Šarpoš Žilina -
29 Martin Šmilňák 2005 Muži HK Rozlomity -
30 Filip ŠUMERAJ 2005 Muži IAMES LEVICE ZF Levice -
31 Matúš Tinák 2005 Muži IAMES LEVICE ZF Levice -
32 Peter Jakabovič 2006 Muži Lezecká akadémia -
33 Michal Ivanič 2007 Muži Lezecká akadémia -
34 Lujza Michalková 2006 Ženy -
35 Sofia Ďurková 2005 Ženy -
36 Lea Slobodova 2007 Ženy -
37 Zora Scholtzová 2007 Ženy -
38 Paula Papšová 2006 Ženy -
39 Kristína Denčiaková 2009 Ženy h. k. Prometeus Handlová -
40 Martina Buršíková 2006 Ženy Lezecká akadémia -
41 Dorota Bulandová 2004 Ženy HK Manin -
42 Juliana Záňová 2008 Ženy Metropol KE -
43 Zuzana Ličáková 2006 Ženy Lezecká akadémia -
44 Nina Habaniková 2005 Ženy Lezecká akadémia -
45 Simona Janíčková 2007 Ženy Lezecká akadémia -
46 Hanka Kraslanová 2006 Ženy Lezecká akadémia -
47 Katarína Hollá 2008 Ženy Lezecká akadémia -
48 Halina Švastová 2005 Ženy Lezecká akadémia -
49 Hana Šindlerová 2009 Ženy Lezecká akadémia -
50 Nela Šindlerová 2010 Ženy Lezecká akadémia -
51 Miriam Kelemenova 2010 Ženy James Junior Team -
52 Ellen Schoneckerova 2008 Ženy James Junior Team -
53 Dominika Struzova 2008 Ženy James Junior Team -
54 Kira Ondrovicova 2009 Ženy James Junior Team -
55 Timea Fernerová 2007 Ženy Horolezecký klub Zlaté Moravce -
56 Viktoria Sališová 2008 Ženy Horolezecký klub Zlaté Moravce -
57 Zojka Slamková 2008 Ženy LK SPIDER'S NOOK -
58 Lívia Horniaková 2008 Ženy HK Rozlomity Košice -
59 Lenka Borovská 2005 Ženy HK Rozlomity Košice -
60 Aurora Uhríková 2010 Ženy HK Rozlomity Košice -
61 Viktoria Nichtová 2007 Ženy IAMES LEVICE ZF Levice -