3. SPLD Považská Bystrica

Registrácia [Registration]

Pretek [Competition]:3. SPLD Považská Bystrica
Miesto [Place]:Považská Bystrica
Dátum [Date]:08.09.2018
Registrácia skončila 08.09.2018 00:00:00.
Registration finished 08.09.2018 00:00:00.

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Andrej Buzaši 2005 Muži Lezecká akadémia U14 2005 - 2006 -
2 Filip Lorincz 2009 Muži LK SPIDER'S NOOK U10 2009 - 2018 -
3 Michal Mihál 2009 Muži U10 2009 - 2018 -
4 Xavier Záň 2011 Muži Metropol KE U10 2009 - 2018 -
5 Juraj Gondžúr 2012 Muži K2 Žilina U10 2009 - 2018 -
6 Tristan Sýkora 2006 Muži Lezecká akadémia Vertigo U14 2005 - 2006 -
7 Marek Baso 2007 Muži U12 2007 - 2008 -
8 Alan Sýkora 2012 Muži U10 2009 - 2018 -
9 Peter Tončko 2009 Muži h. k. Prometeus Handlová U10 2009 - 2018 -
10 Tomáš Kubík 2007 Muži 524 - Horolezecký klub JAMES – Šarpoš Žilina U12 2007 - 2008 -
11 Jakub Papšo 2006 Muži Leziem-zleziem U14 2005 - 2006 -
12 Timur Jaš 2009 Muži HK Manín Považská Bystrica U10 2009 - 2018 -
13 Lukáš Viskup 2010 Muži K2 Žilina U10 2009 - 2018 -
14 Martin Nečej 2007 Muži HK Rozlomity Košice U12 2007 - 2008 -
15 Artur Pankuch 2007 Muži HK Rozlomity Košice U12 2007 - 2008 -
16 Matúš Matúšek 2005 Muži Tatranská Lomnica U14 2005 - 2006 -
17 Martin Matúšek 2006 Muži Tatranská Lomnica U14 2005 - 2006 -
18 Leo Valent 2009 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce U10 2009 - 2018 -
19 Marek Jančovič 2009 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce U10 2009 - 2018 -
20 Timotej Ondrejka 2008 Muži Horolezecký klub Zlaté Moravce U12 2007 - 2008 -
21 Ninka Gavlikova 2010 Muži leziemzleziem U10 2009 - 2018 -
22 Jaroslav Odrobiňák 2006 Muži James - Šarpoš U14 2005 - 2006 -
23 Jonáš Hudek 2010 Muži HK Trilkinson U10 2009 - 2018 -
24 Nina Habanikova 2005 Muži Lezecká akademia U14 2005 - 2006 -
25 Martin Šmilňák 2005 Muži HK Rozlomity Košice U14 2005 - 2006 -
26 Marko sedlačko 2006 Muži Lezecka akademia U14 2005 - 2006 -
27 Sofia Ďurková 2005 Ženy Lezecká akadémia U14 2005 - 2006 -
28 Zojka Slamková 2008 Ženy LK SPIDER'S NOOK U12 2007 - 2008 -
29 Lea Slobodová 2007 Ženy Lezecká akadémia U12 2007 - 2008 -
30 Zora Scholtzová 2007 Ženy HK Rozlomity Košice U12 2007 - 2008 -
31 Juliana Záňová 2008 Ženy Metropol KE U12 2007 - 2008 -
32 Dorota Bulandová 2005 Ženy HK Manín U14 2005 - 2006 -
33 Kristína Denčiaková 2009 Ženy h. k. Prometeus Handlová U10 2009 - 2018 -
34 Martina Buršíková 2006 Ženy Lezecká akadémia U14 2005 - 2006 -
35 Paula Papšová 2006 Ženy Leziem-zleziem U14 2005 - 2006 -
36 Hana Kraslanová 2006 Ženy Lezecká akadémia U14 2005 - 2006 -
37 Simona janíčková 2007 Ženy Lezecká akadémia U12 2007 - 2008 -
38 Katarína Hollá 2008 Ženy Lezecká akadémia U12 2007 - 2008 -
39 Soňa Sádecká 2006 Ženy Manin Považská Bystrica U14 2005 - 2006 -
40 Halina Švastová 2005 Ženy Lezecká akadémia U14 2005 - 2006 -
41 Zuzana Ličáková 2006 Ženy Lezecká akadémia U14 2005 - 2006 -
42 Ellen Schöneckerova 2008 Ženy James Junior Team Bratislava Vertigo U12 2007 - 2008 -
43 Kira Ondrovičová 2009 Ženy James Junior Team Bratislava U10 2009 - 2018 -
44 Viktória Sališová 2008 Ženy Horolezecký klub Zlaté Moravce U12 2007 - 2008 -
45 Lujza Michalková 2006 Ženy Lezecká Akadémia U14 2005 - 2006 -
46 Miriam Krajcikova 2006 Ženy Leziem-leziem U14 2005 - 2006 -
47 Lenka Borovská 2005 Ženy HK Rozlomity Košice U14 2005 - 2006 -
48 Lívia Horniaková 2008 Ženy HK Rozlomity Košice U12 2007 - 2008 -
49 Aurora Uhríková 2010 Ženy HK Rozlomity Košice U10 2009 - 2018 -
50 Ester Kalmárová 2006 Ženy HK Rozlomity Košice U14 2005 - 2006 -
51 Júlia Moderová 2006 Ženy HK Rozlomity Košice U14 2005 - 2006 -
52 Tatiana Skrobianova 2009 Ženy Šarpos Žilina U10 2009 - 2018 -
53 Emma Stachová 2013 Ženy Stachovky Tato Stacho U10 2009 - 2018 -
54 Halina Švastová 2005 Ženy Lezecká akadémia Bratislava U14 2005 - 2006 -