La Skala Cup

Registrácia [Registration]

Ak si registráciu vyplníte ako registrovaný používateľ, budete ju môcť neskôr zmazať alebo zmeniť (napr. skupinu).

If you submit registration as registered user, you will be later able to delete registration or change (e.g. group).

Pretek [Competition]:La Skala Cup
Miesto [Place]:La Skala Zilina
Dátum [Date]:15.09.2018

Prihlásenie [Registration]

Môžete sa prihlásiť do nasledujúcich skupín. Počet ľudí v jednej skupine je kapacitne obmedzený.

You can register to one of the groups listed below. Number of people in each group is limited.

. Skupina Kapacita Prihlásených
1. U10 35 24
2. U12 35 22
3. U14 35 23
4. U16 35 16

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Tristan Sýkora 2006 Muži Lezecká akadémia U14 -
2 Filip Hromada 2004 Muži Lezecká akadémia U16 -
3 Michal Mihál 2009 Muži U10 -
4 Samuel Štefánik 2003 Muži HK Manín U16 -
5 Michal Smidovic 2008 Muži Don Bosco outdoor club U10 -
6 Jakub Fábric 2003 Muži Lezecká akadémia rodič U16 -
7 Marek Bašo 2007 Muži U12 -
8 Peter Tončko 2009 Muži Prometeus Handlova U10 -
9 Adam Adamovský 2005 Muži TJ Baník Karviná Rock Empire, Baterca U14 -
10 Tymoteusz Kosman 18112003 Muži Primaroca U16 -
11 Tomáš Kubík 2007 Muži 524 - Horolezecký klub JAMES – Šarpoš Žilina U12 -
12 Paweł Ćwiąkała 2007 Muži KW Jastrzębie U12 -
13 Tobiáš Brtko 2001 Muži HK JAMES Ružomberok U16 -
14 Timur Jaš 2009 Muži HK Manín Považská Bystrica U10 -
15 Artur Pankuch 2007 Muži HK Rozlomity Košice U12 -
16 Michal Červeň 2007 Muži U12 -
17 Richard Kováč 2007 Muži U12 -
18 Tomas Albert Zachar 2001 Muži ASA BB U16 -
19 Andrej Buzaši 2005 Muži Lezecká akadémia U14 -
20 Alan Sýkora 2012 Muži U10 -
21 Jaroslav Odrobiňák 2006 Muži HK James Šarpoš U14 -
22 Maciej Janusz 2005 Muži KW Katowice BJ U14 -
23 Tomas Zachar 2004 Muži ASA Banska Bystrica Petzl U16 -
24 Samuel Ďuriš 2001 Muži ASA Banská Bystrica U16 -
25 Bartłomiej Adamczyk 2007 Muži Bełchatowski Klub Wysokogórski U12 -
26 Jakub Papšo 2006 Muži Leziem-zleziem U14 -
27 Jerzy Panenka 2006 Muži SW Alpika Wroclaw - WSKW Wspinanie na Sycylii U14 -
28 Lukáš Viskup 2010 Muži U10 -
29 Xavier Záň 2011 Muži Metropol KE U10 -
30 Patrik Martiniak 2009 Muži U10 -
31 Simon Pittner 2012 Muži U10 -
32 Peter Válek 2008 Muži MALÉ KARPATY ŠPORTOVÝ KLUB, Modra U10 -
33 Dávid Fajnor 2009 Muži MALÉ KARPATY ŠPORTOVÝ KLUB, Modra U10 -
34 Samuel Večerka 2006 Muži MALÉ KARPATY ŠPORTOVÝ KLUB, Modra U14 -
35 Peter Jakabovič 2006 Muži MALÉ KARPATY ŠPORTOVÝ KLUB, Modra U14 -
36 Daniel Galuška 2011 Muži TJ Baník Karviná U10 -
37 Šimon Vaškovič 2008 Muži U10 -
38 Katarína Hollá 2008 Ženy Lezecká akadémia U12 -
39 Martina Buršíková 2006 Ženy Lezecká akadémia Hľadá sa U14 -
40 Sofia Ďurková 2005 Ženy Lezecká akadémia U14 -
41 Lucia Markova 2011 Ženy HK Promeeus Handlova U10 -
42 Katka Váleková 2004 Ženy LK SPIDER'S NOOK U16 -
43 Zojka Slamková 2008 Ženy LK SPIDER'S NOOK U12 -
44 Lea Slobodová 2007 Ženy Lezecka akadémia U12 -
45 Zora Scholtzová 2007 Ženy HK Rozlomity Košice U12 -
46 Kristína Denčiaková 2009 Ženy HK Prometeus Handlová U10 -
47 Mariana Janošová 2007 Ženy TJ Baník Karviná Saltic; Climbing Technology U12 -
48 Markéta Janošová 2004 Ženy TJ Baník Karviná Saltic; Singing Rock; CAT U16 -
49 Latos Alicja 2009 Ženy KW Klif Tarnowskie Góry U10 -
50 Anna Mihalčíková 2006 Ženy Tendon Blok Ostrava U14 -
51 Veronika Esterková 2005 Ženy Rocky Monkeys, Sokol Brno I U14 -
52 Malgorzata Kurek 2008 Ženy goCLIMBO U12 -
53 Zofia Bornus 2008 Ženy U12 -
54 Danuta Słanek 2006 Ženy Primaroca U14 -
55 Małgorzata WŁODARCZYK 2003 Ženy CW Klif Tarnowskie Góry U16 -
56 Natalia WŁODARCZYK 2007 Ženy CW Klif Tarnowskie Góry U12 -
57 Pola Pietkiewicz 2008 Ženy KWW Agama U12 -
58 Simona Janíčková 2007 Ženy Lezecká akadémia U12 -
59 Maja Oleksy 2007 Ženy MKS TARNOVIA U12 -
60 Martyna Stokowiec 2008 Ženy ŚKA U12 -
61 Berenika Zacharova 2001 Ženy ASA BB U14 -
62 Berenika Zacharova 2006 Ženy ASA BB oprava - administratorov prosim zmazat c.41 U14 -
63 Sonia Piwowarczuk 2004 Ženy Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry U16 -
64 Agáta Kotková 2003 Ženy HO Mosty U16 -
65 Aneta Szturc 2004 Ženy HO Mosty U16 -
66 Ellen Schöneckerova 2008 Ženy James Junior Team Bratislava Vertigo U12 -
67 Kira Ondrovičová 2009 Ženy James Junior Team Bratislava U10 -
68 Lujza Michalkova 2006 Ženy Lezecká Akadémia U14 -
69 Sara Šimekova 2005 Ženy U14 -
70 Karolina Gendova 2005 Ženy TendonBlok Ostrava U14 -
71 Zosia Kurz 2008 Ženy KW Gliwice Monolit U10 -
72 Sofia Bakajsova 2009 Ženy ASA Banska Bystrica Petzl U10 -
73 Marína Masláková 2001 Ženy U16 -
74 Dorota Bulandova 2005 Ženy HK Manin HK Manin U14 -
75 Paula Papšová 2006 Ženy Leziem-zleziem U14 -
76 Zosia Panenka 2010 Ženy SW Alpika Wroclaw - WSKW Wspinanie na Sycylii U10 -
77 Juliana Záňová 2008 Ženy Metropol KE U12 -
78 Zosia Nowak 2007 Ženy SW Alpika U12 -
79 Hania Nowak 2010 Ženy SW Alpika U10 -
80 Marcela Machlarz 2009 Ženy SW Alpika Wroclaw - WSKW U10 -
81 Sznajder Arlena 2006 Ženy CW KLiF Tarnowskie Góry U14 -
82 Linda Dorociaková 2005 Ženy Višnové U14 -
83 Patrycja Aksman 2004 Ženy GTW GLIWICE U16 -
84 Zuzanna Płonka 2009 Ženy MKS Tarnovia U10 -
85 Michaela Vaškovičová 2009 Ženy U10 -