La Skala Boulder Open 2019

Registrácia [Registration]

Pretek [Competition]:La Skala Boulder Open 2019
Miesto [Place]:La Skala, Žilina
Dátum [Date]:19.01.2019
Registrácia skončila 18.01.2019 00:00:00.
Registration finished 18.01.2019 00:00:00.

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Peter Kmosko 1972 Muži Dubnicki salati 10:00 - 13:00 -
2 Vladislav German 1983 Muži Slavia Zilina 10:00 - 13:00 -
3 Martin Krafcik 1990 Muži 10:00 - 13:00 -
4 Samuel Štefánik 2003 Muži HK Manín HK Manín 10:00 - 13:00 -
5 Juraj Kvasnica 1980 Muži HK Manín HK Manín 10:00 - 13:00 -
6 Martin Mitkov 1990 Muži 10:00 - 13:00 -
7 Kamil Kohút 1996 Muži Hk-Vabec 10:00 - 13:00 -
8 Martin Kolembus 1981 Muži hk manin 10:00 - 13:00 -
9 Jakub Fábric 2003 Muži Lezecká Akadémia 10:00 - 13:00 -
10 Stefan Bednar 1990 Muži SK James Kezmarok OCUN, Alecustoms 13:00 - 16:00 -
11 Adam Ondra 1990 Muži SamZaSebe hodne 10:00 - 13:00 -
12 Michal Grzyb 2000 Muži HK James DK Mamka a Ocko 10:00 - 13:00 -
13 Tomáš Buček 2001 Muži HK Manín 10:00 - 13:00 -
14 Viktor Kotuliak 2004 Muži Lezecká akadémia 10:00 - 13:00 -
15 Filip Hromada 2004 Muži Lezecká akadémia 10:00 - 13:00 -
16 Milos Nemy 1987 Muži Move Up 13:00 - 16:00 -
17 Oliver Urda 2001 Muži Move Up 10:00 - 13:00 -
18 Jiří Bradáč 1984 Muži - - 13:00 - 16:00 -
19 Szymon Pecikiewicz 1998 Muži KW Bielsko Biała Ks Korona Krakow 13:00 - 16:00 -
20 Peter Karaba 1980 Muži HK Baník Prievidza 10:00 - 13:00 -
21 Vladimír Plachý 1981 Muži HK Baník Prievidza 10:00 - 13:00 -
22 Filip Polák 2001 Muži 10:00 - 13:00 -
23 Adam Adamovský 2005 Muži TJ Baník Karviná Rock Empire, Baterca 10:00 - 13:00 -
24 Andrej Buzaši 2005 Muži Lezecká akadémia 10:00 - 13:00 -
25 Tomáš Černák 1985 Muži HK Baník Prievidza 10:00 - 13:00 -
26 Adam Blahutiak 1987 Muži Urban Apes 13:00 - 16:00 -
27 Juraj Ravas 1991 Muži Urban Apes 13:00 - 16:00 -
28 Milan Varga 681983 Muži 13:00 - 16:00 -
29 Robert Luby 1996 Muži CCCBBB Scarpa, Gilmonte, IuraPL 13:00 - 16:00 -
30 Jakub Švub 1997 Muži CCCBBB Brutal Povala 10:00 - 13:00 -
31 Pavel Kratochvíl 2000 Muži Lezecká akadémia EUROKIM a.s., Scarpa 10:00 - 13:00 -
32 Jacek Jastrzębski 1967 Muži 13:00 - 16:00 -
33 Peter Kuric 2001 Muži HK Prometeus Handlová Gilmonte; ZenitSK s. r. o.; Scarpa 10:00 - 13:00 -
34 Rado Lukáč 1971 Muži 195 CLUB 195 10:00 - 13:00 -
35 Filip Novotný 1998 Muži 10:00 - 13:00 -
36 Andrej Capko 1995 Muži HK Manín 10:00 - 13:00 -
37 Marek Drexler 1977 Muži HK Baník Prievidza 10:00 - 13:00 -
38 Bohus Kajan 1992 Muži Ristretto Samzajwood 13:00 - 16:00 -
39 Michal Mikušínec 2001 Muži 10:00 - 13:00 -
40 Róbert Fapšo 1986 Muži HK Manín 10:00 - 13:00 -
41 Peter Kollarčík 1987 Muži James 10:00 - 13:00 -
42 Peter Kollarčík 1987 Muži James 10:00 - 13:00 -
43 Štěpán Volf 1996 Muži Rafiki, Climbing technology 13:00 - 16:00 -
44 Jakub Skočdopole 2000 Muži HO Lipník Scarpa, Climbing Technology 13:00 - 16:00 -
45 Peter Bergmann 1987 Muži 10:00 - 13:00 -
46 Peter Matejíček 1999 Muži HK James Žiar nad Hronom 10:00 - 13:00 -
47 Roman Behúl 1991 Muži Slavia Zilina 10:00 - 13:00 -
48 Ivan Capko 1971 Muži Funlife Vertical Vision 10:00 - 13:00 -
49 Dalibor Šimek 1971 Muži Rocky Monkeys Sokol Brno1 13:00 - 16:00 -
50 Brano Goga 1981 Muži Urban Apes Vlastna Penazenka 10:00 - 13:00 -
51 Peter Horváth 1991 Muži 10:00 - 13:00 -
52 Daniel Hraško 1984 Muži ŠK Skalica Schaeffler Skalica 13:00 - 16:00 -
53 Matej Stanko 2000 Muži james 10:00 - 13:00 -
54 Martin Šmilňák 2005 Muži HK Rozlomity Košice 13:00 - 16:00 -
55 Ján Pukansky 1978 Muži T2 Boulder Team 13:00 - 16:00 -
56 Miro Behun 1988 Muži T2 Boulder Team T2 13:00 - 16:00 -
57 Adam Masič 1999 Muži T2 Boulder Team T2 13:00 - 16:00 -
58 Michal Melko 1977 Muži T2 13:00 - 16:00 -
59 Palo Macúš 1982 Muži Hkmanin DRSR.sk 10:00 - 13:00 -
60 Lubos Kuchar 1992 Muži T2 13:00 - 16:00 -
61 Tomas Savkanic 1988 Muži LKH Humenne 13:00 - 16:00 -
62 Richard Schwarcz 1998 Muži HO metropol KE T2 boulder 10:00 - 13:00 -
63 Erik Sninčák 1996 Muži T2 boulder 10:00 - 13:00 -
64 Tomáš Jurko 1998 Muži T2 Boulder Team 13:00 - 16:00 -
65 Kristina Urdova 1996 Ženy Move Up 13:00 - 16:00 -
66 Sofia Ďurková 2005 Ženy Lezecká akadémia 10:00 - 13:00 -
67 Miška Izakovičová 1989 Ženy Petzl, Mountain Equipment, Marva, Totemcams 13:00 - 16:00 -
68 Vanda Michalková 2002 Ženy Lezecká akadémia Yak&Rysy, Climbskin, Marva 10:00 - 13:00 -
69 Lujza Michalková 2006 Ženy Lezecká akadémia 10:00 - 13:00 -
70 Eliška Adamovská 2001 Ženy TJ Baník Karviná HUDY, Rock Empire 10:00 - 13:00 -
71 Eugenia Lavrushkina 1988 Ženy Ja 13:00 - 16:00 -
72 Leonia Zając 1983 Ženy Primaroca Bielsko-Biała 13:00 - 16:00 -
73 Zuzana Rodakova 1992 Ženy 13:00 - 16:00 -
74 Monika Jankovičová 2001 Ženy HK Baník Prievidza 10:00 - 13:00 -
75 Dorota Bulandová 2005 Ženy HK Manín 10:00 - 13:00 -
76 Markéta Janošová 2004 Ženy TJ Baník Karviná Saltic, Singing Rock, CAT 13:00 - 16:00 -
77 Anna Hrbáčová 2004 Ženy Sokol Brno I. Rocky Monkeys mama, otecko 13:00 - 16:00 -
78 Lenka Furdíková 2000 Ženy CCCBBB 10:00 - 13:00 -
79 Barbora Čemanová 2004 Ženy HK Rozlomity Košice 13:00 - 16:00 -
80 Zora Scholtzová 2007 Ženy HK Rozlomity Košice 13:00 - 16:00 -
81 Ľubica Zubáľová 1989 Ženy 13:00 - 16:00 -