'Dusanbe' - 'Dusan Beranek'

Prelezy

7b+
PP (2)
29.03.2020
21
7b+
PP (2)
29.03.2020
9+/10-
PP
02.10.2016
95
9+/10-
PP
02.10.2016
. Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum Body  
1 Artefakt 7C Solo Dreveník 30.10.2020 900
2 Eufrat 7C Solo Dreveník 23.10.2020 900
3 Hoax 10- PP Turniská 09.10.2020 1050
4 Nocturne Part I 7A+ Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 18.09.2020 750
5 Čolo zuny 9+/10- PP Tesná skala 05.09.2020 1000
6 Forever Young 9+ PP Tre Cime di Lavaredo 25.08.2020 950
7 Titanic 9- PP (2) Mengusovská dolina 22.08.2020 850
8 Pánska jazda 7B Solo Dreveník 01.08.2020 800
9 Slávnosť poskokov 7B Solo Dreveník 29.07.2020 800
10 Tvoje narodeniny direct 10- PP Zádiel 01.07.2020 1050
11 Tvoje narodeniny 8a PP Zádiel 01.07.2020 1000
12 Pre Saskiu original 9+ PP Turniská 09.06.2020 950
13 Už mi nevolaj 8+ OS Liptov 24.05.2020 750
14 Krysičky 10- PP Turniská 19.05.2020 1050
15 Jonti 8a PP (3) Liptov 17.05.2020 1000
16 Skyhook 9 PP Tesná skala 09.05.2020 900
17 AHA 7B+ Solo Turniská 03.05.2020 850
18 Krytus 9 PP Turniská 01.05.2020 900
19 Rysov problém 7B Solo Turniská 21.04.2020 800
20 Black opium 7C Solo Turniská 18.04.2020 900
21 Hilti 7b+ PP (2) Liptov 29.03.2020 850
22 Borregoide 7c+/8a PP Margalef 06.03.2020 975
23 NeandertAller 8a PP Margalef 29.02.2020 1000
24 Muffmallows 7b OS Margalef 26.02.2020 800
25 Habadej 7B+ Solo Turniská 12.01.2020 850
26 Too late 8a PP (4) Buzetski kanjon 07.12.2019 1000
27 Nita - najslabší panáčik 8a PP Demänovská dolina - Ostredok 01.11.2019 1000
28 La cara que no miente 8a+ PP Siurana 19.10.2019 1050
29 Sueca puerca, apriétame la tuerca 7b+ OS Margalef 17.10.2019 850
30 El calmasuecas 7c Flash Margalef 17.10.2019 900
31 AC/DC 7b+ OS Siurana 16.10.2019 850
32 Bimbirimboies 7b OS Margalef 11.10.2019 800
33 Montgronyeta 7b+ PP (2) Margalef 11.10.2019 850
34 Pitus i flautes 7b Flash Margalef 11.10.2019 800
35 El prado del rey 7b+ PP (2) Siurana 10.10.2019 850
36 Slniečkár 10- PP Liptov 12.09.2019 1050
37 Oceľový pilier 8+ OS Liptov 07.09.2019 750
38 Major Tom direct 10-/10 PP Turniská 27.08.2019 1075
39 Strach zo smrti 9+ PP Mengusovská dolina 26.06.2019 950
40 Molotov koktail light 8a PP Turniská 19.06.2019 1000
41 Marošovi na pamiatku 9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 16.06.2019 850
42 Bratislava 9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 16.06.2019 850
43 Alexander Supertramp 10 PP Turniská 09.06.2019 1100
44 Tri korunky 8 Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 700
45 4 nity 9- Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 850
46 Rainman 9- PP Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 850
47 Bumerang 7C+ Solo Turniská 25.03.2019 950
48 Peixa 7c PP Siurana 21.02.2019 900
49 Kompanji Kompanji 7b+ PP (2) Kompanj 01.12.2018 850
50 Malik 7c+ PP Buzetski kanjon 30.11.2018 950
51 Ništa od Jessy 7b Flash Buzetski kanjon 29.11.2018 800
52 Mara 7c PP (3) Buzetski kanjon 27.11.2018 900
53 Zdžubrienka 9-/9 PP Zádiel 11.11.2018 875
54 Bábkové divadlo 8a PP Turniská 08.11.2018 1000
55 Obelix 8a PP Liptov 14.10.2018 1000
56 Jai du Temps Donc Jai de LArgent 7b+ PP (2) Kalymnos 09.10.2018 850
57 Nickel 7a+ OS Kalymnos 09.10.2018 750
58 Where is my mind 7b OS Kalymnos 08.10.2018 800
59 Super Carpe Diem 7b+ OS Kalymnos 08.10.2018 850
60 Joggel & Toggel Extension 1 7b+ OS Kalymnos 08.10.2018 850
61 Patroclos Reborn 7b OS Kalymnos 06.10.2018 800
62 Daphne 7b OS Kalymnos 06.10.2018 800
63 The Call of the Ktulu 7b+ OS Kalymnos 04.10.2018 850
64 Kopakabana 7b+ Flash Kalymnos 04.10.2018 850
65 Harpuna 7a OS Liptov 23.09.2018 700
66 Fokin Hard 7a OS Liptov 23.09.2018 700
67 Saxana 7b PP (2) Zádiel 16.09.2018 800
68 Žralok 8 PP (2) Zádiel 16.09.2018 700
69 Vesmírne križovatky - predĺženie 8a+ PP Turniská 08.09.2018 1050
70 Tabasco 8 Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 29.08.2018 700
71 Jalapeňos 8+/9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 29.08.2018 800
72 Major Tom 8a/8a+ PP Turniská 01.08.2018 1025
73 Lukic Dolina 7a+ PP (2) Istarske Toplice 22.04.2018 750
74 Blok 7a Flash Istarske Toplice 22.04.2018 700
75 Night club 7a+ PP (2) Buzetski kanjon 21.04.2018 750
76 Ljetna Sauna 7b PP (2) Buzetski kanjon 21.04.2018 800
77 Joker 2.dl. 7c PP (3) Buzetski kanjon 21.04.2018 900
78 Buzečanke 6c+/7a OS Buzetski kanjon 21.04.2018 675
79 Beach Club Macumba 7b PP (2) Buzetski kanjon 19.04.2018 800
80 Proti prúdu 8a+ PP Zádiel 28.10.2017 1050
81 Rosomák 9+/10- PP Zádiel 22.09.2017 1000
82 3beat 10 PP Turniská 06.09.2017 1100
83 Big beat 8a/8a+ PP Turniská 17.06.2017 1025
84 Britva 10- PP Zádiel 04.06.2017 1050
85 Double trouble 9+/10- PP Zádiel 27.05.2017 1000
86 Trouble 9- PP Zádiel 07.05.2017 850
87 Fata Morgana 8a PP Leonidio 01.04.2017 1000
88 Bonobo 7b+ Flash Leonidio 29.03.2017 850
89 Oeil de boeuf 8a PP Leonidio 28.03.2017 1000
90 Boubouki Ext 7a+ OS Leonidio 26.03.2017 750
91 Myst?re et boule de gomme Ext 7b+ OS Leonidio 26.03.2017 850
92 Spaceman Spiff Ext 7b OS Leonidio 25.03.2017 800
93 Yoko M-ono 7a OS Leonidio 25.03.2017 700
94 Šari Pari 7b+ PP (2) Liptov 04.03.2017 850
95 Apolo 9+/10- PP Vernár 02.10.2016 1000
96 Krásavica direct 9- PP (2) Vernár 15.04.2016 850
97 Lucky Strike 7b Flash Kalymnos 09.04.2016 800
98 Island in the sun Extension 7b OS Kalymnos 09.04.2016 800
99 Las Gallinas que entran por las que salen 8a PP (3) Kalymnos 09.04.2016 1000
100 Fourtouna 7b+ OS Kalymnos 07.04.2016 850
<< < 1 2 > >>
Spolu 184 v 2 stránkach.