'Dusanbe' - 'Dusan Beranek'

Prelezy

7b+
PP (2)
29.03.2020
12
7b+
PP (2)
29.03.2020
9+/10-
PP
02.10.2016
86
9+/10-
PP
02.10.2016
7c+/8a
PP
20.09.2015
99
7c+/8a
PP
20.09.2015
. Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum Body  
1 Tvoje narodeniny direct 10- PP Zádiel 01.07.2020 1050
2 Tvoje narodeniny 8a PP Zádiel 01.07.2020 1000
3 Pre Saskiu original 9+ PP Turniská 09.06.2020 950
4 Už mi nevolaj 8+ OS Liptov 24.05.2020 750
5 Krysičky 10- PP Turniská 19.05.2020 1050
6 Jonti 8a PP (3) Liptov 17.05.2020 1000
7 Skyhook 9 PP Tesná skala 09.05.2020 900
8 AHA 7B+ Solo Turniská 03.05.2020 850
9 Krytus 9 PP Turniská 01.05.2020 900
10 Rysov problém 7B Solo Turniská 21.04.2020 800
11 Black opium 7C Solo Turniská 18.04.2020 900
12 Hilti 7b+ PP (2) Liptov 29.03.2020 850
13 Borregoide 7c+/8a PP Margalef 06.03.2020 975
14 NeandertAller 8a PP Margalef 29.02.2020 1000
15 Muffmallows 7b OS Margalef 26.02.2020 800
16 Habadej 7B+ Solo Turniská 12.01.2020 850
17 Too late 8a PP (4) Buzetski kanjon 07.12.2019 1000
18 Nita - najslabší panáčik 8a PP Demänovská dolina - Ostredok 01.11.2019 1000
19 La cara que no miente 8a+ PP Siurana 19.10.2019 1050
20 Sueca puerca, apriétame la tuerca 7b+ OS Margalef 17.10.2019 850
21 El calmasuecas 7c Flash Margalef 17.10.2019 900
22 AC/DC 7b+ OS Siurana 16.10.2019 850
23 Bimbirimboies 7b OS Margalef 11.10.2019 800
24 Montgronyeta 7b+ PP (2) Margalef 11.10.2019 850
25 Pitus i flautes 7b Flash Margalef 11.10.2019 800
26 El prado del rey 7b+ PP (2) Siurana 10.10.2019 850
27 Slniečkár 10- PP Liptov 12.09.2019 1050
28 Oceľový pilier 8+ OS Liptov 07.09.2019 750
29 Major Tom direct 10-/10 PP Turniská 27.08.2019 1075
30 Strach zo smrti 9+ PP Mengusovská dolina 26.06.2019 950
31 Molotov koktail light 8a PP Turniská 19.06.2019 1000
32 Marošovi na pamiatku 9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 16.06.2019 850
33 Bratislava 9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 16.06.2019 850
34 Alexander Supertramp 10 PP Turniská 09.06.2019 1100
35 Tri korunky 8 Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 700
36 4 nity 9- Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 850
37 Rainman 9- PP Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 850
38 Bumerang 7C+ Solo Turniská 25.03.2019 950
39 Peixa 7c PP Siurana 21.02.2019 900
40 Kompanji Kompanji 7b+ PP (2) Kompanj 01.12.2018 850
41 Malik 7c+ PP Buzetski kanjon 30.11.2018 950
42 Ništa od Jessy 7b Flash Buzetski kanjon 29.11.2018 800
43 Mara 7c PP (3) Buzetski kanjon 27.11.2018 900
44 Zdžubrienka 9-/9 PP Zádiel 11.11.2018 875
45 Bábkové divadlo 8a PP Turniská 08.11.2018 1000
46 Obelix 8a PP Liptov 14.10.2018 1000
47 Jai du Temps Donc Jai de LArgent 7b+ PP (2) Kalymnos 09.10.2018 850
48 Nickel 7a+ OS Kalymnos 09.10.2018 750
49 Where is my mind 7b OS Kalymnos 08.10.2018 800
50 Super Carpe Diem 7b+ OS Kalymnos 08.10.2018 850
51 Joggel & Toggel Extension 1 7b+ OS Kalymnos 08.10.2018 850
52 Patroclos Reborn 7b OS Kalymnos 06.10.2018 800
53 Daphne 7b OS Kalymnos 06.10.2018 800
54 The Call of the Ktulu 7b+ OS Kalymnos 04.10.2018 850
55 Kopakabana 7b+ Flash Kalymnos 04.10.2018 850
56 Harpuna 7a OS Liptov 23.09.2018 700
57 Fokin Hard 7a OS Liptov 23.09.2018 700
58 Saxana 7b PP (2) Zádiel 16.09.2018 800
59 Žralok 8 PP (2) Zádiel 16.09.2018 700
60 Vesmírne križovatky - predĺženie 8a+ PP Turniská 08.09.2018 1050
61 Tabasco 8 Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 29.08.2018 700
62 Jalapeňos 8+/9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 29.08.2018 800
63 Major Tom 8a/8a+ PP Turniská 01.08.2018 1025
64 Lukic Dolina 7a+ PP (2) Istarske Toplice 22.04.2018 750
65 Blok 7a Flash Istarske Toplice 22.04.2018 700
66 Night club 7a+ PP (2) Buzetski kanjon 21.04.2018 750
67 Ljetna Sauna 7b PP (2) Buzetski kanjon 21.04.2018 800
68 Joker 2.dl. 7c PP (3) Buzetski kanjon 21.04.2018 900
69 Buzečanke 6c+/7a OS Buzetski kanjon 21.04.2018 675
70 Beach Club Macumba 7b PP (2) Buzetski kanjon 19.04.2018 800
71 Proti prúdu 8a+ PP Zádiel 28.10.2017 1050
72 Rosomák 9+/10- PP Zádiel 22.09.2017 1000
73 3beat 10 PP Turniská 06.09.2017 1100
74 Big beat 8a/8a+ PP Turniská 17.06.2017 1025
75 Britva 10- PP Zádiel 04.06.2017 1050
76 Double trouble 9+/10- PP Zádiel 27.05.2017 1000
77 Trouble 9- PP Zádiel 07.05.2017 850
78 Fata Morgana 8a PP Leonidio 01.04.2017 1000
79 Bonobo 7b+ Flash Leonidio 29.03.2017 850
80 Oeil de boeuf 8a PP Leonidio 28.03.2017 1000
81 Boubouki Ext 7a+ OS Leonidio 26.03.2017 750
82 Myst?re et boule de gomme Ext 7b+ OS Leonidio 26.03.2017 850
83 Spaceman Spiff Ext 7b OS Leonidio 25.03.2017 800
84 Yoko M-ono 7a OS Leonidio 25.03.2017 700
85 Šari Pari 7b+ PP (2) Liptov 04.03.2017 850
86 Apolo 9+/10- PP Vernár 02.10.2016 1000
87 Krásavica direct 9- PP (2) Vernár 15.04.2016 850
88 Lucky Strike 7b Flash Kalymnos 09.04.2016 800
89 Island in the sun Extension 7b OS Kalymnos 09.04.2016 800
90 Las Gallinas que entran por las que salen 8a PP (3) Kalymnos 09.04.2016 1000
91 Fourtouna 7b+ OS Kalymnos 07.04.2016 850
92 Danyboy 8a PP Kalymnos 07.04.2016 1000
93 Neska Polita 7c+ Flash Kalymnos 04.04.2016 950
94 Spartacus 7b+ Flash Kalymnos 04.04.2016 850
95 Aeolia Extension 7a+ OS Kalymnos 03.04.2016 750
96 Mozaik 8a PP Osp - Mišja Peč 17.11.2015 1000
97 JA 8a+ PP Liptov 31.10.2015 1050
98 La Tigre, il Daino, e il Gladiatore 7c+/8a PP piccolo dain 24.10.2015 975
99 SMS 7c+/8a PP Zádiel 20.09.2015 975
100 zmutovana generacia 10-/10 PP Demänovská dolina - Siná 13.09.2015 1075
<< < 1 2 > >>
Spolu 175 v 2 stránkach.