Zimné lezenie

Zimné lezenie, ľady, dry-tooling.
<< < 1 234 > >>
Spolu 37 v 4 strankach.

Val Gardena - ľadové kráľovstvo

V srdci dolomitov leží jedno krásne údolie, kde človek nájde jedny z najkrajších mixov, ľadov a desiatky kilometrov ziazdoviek... Je to údolie plné slnka a krásnych výhľadov - Val Gardena.

Fotoreport zo severu Tatier

Krátky fotoreport zo severu Tatier, aktuálne podmienky mixové, ľadové a snehové...

Jedi master M11

Valle d'Aosta, Cogne, OS team Lucie Hrozová, Míra Matějec. Krátký článek o tom,  jak jsme drtili tenhle krásnej, mixovej prásk v údolí zaslíbeném ledům a ledolezcům a jak se nám to povedlo z prvního „záseku“.

A aj trocha ľadu od Smola...

Aby sa teraz v zime Tatranci nenaštvali že ich otravujem s boulderingom tak posielam pár fotiek na schladenie oka zo včerajšieho lezenia ľadov v Bielovodskej doline.

VIDEO: Kolotoč svetového pohára v ľadovom lezení

Táto sezóna už začala a to troma pretekmi. O malú chvílu začne kolotoč svetového pohára. Na prvé kolo nebude treba dlho čakať. 12.-13. januára 2013 sa to odštartuje v Kórejskom Cheongsongu.  A keďže sú to majstrovstvá sveta, naši zástupcovia tam nebudú chýbať. Reprezentovať nás budú Juraj Švingál a Adrián Zvara. Ako to vyzeralo na sveťáku minulý rok, pozrite tu ...

Jeden dobrý deň v Galérii Ganku - Centrálny ľad

Všetko sa to začalo fotkou na webe od Janka Kořínka, fotkou vytečeného ľadu v strede steny Galérie Ganku. Jeden telefonát s Mišom a bolo rozhodnuté, ideme do toho. Neskôr sa na povrch začali vyplavovať otázky, či je to vôbec reálne, či to nie je len tenká nebezpečná glazúrka s visiacimi ciagľami, ktoré sa s nami pri prvom seknutí budú porúčať do doliny...

Eptingen

Skoro měsíc ladíme odjezd do Švýcarska. Vlastně jsme tam chtěli odjet už o dost dřív, ale operovaný kotník ještě dost zlobil, tak jsem radši dávala přednost rekonvalescenci a rehabilitacím. Proto jsem také ještě i v listopadu musela trénovala namísto maček jen v teniskách. Alespoň jedno pozitivum - nemusí se brousit hroty.:)

Goodbye summer vs. welcome winter

Ako to uz byva zvykom tak na prelome novembra a decembra sa vita na Lysej polane zimna sezona pripitkami a naopak ta letna zapija zapitkami :-D Kazdopadne o 20tej si uz nikto nepamata, co to vlastne zapija :-D

Chamonix – marec 2012

V dňoch 11. 3- 16. 3. 2012 podnikala v Chamonix dosť zaujímavá zmeska lezúňov zo Slovenska. Zišli sa reprezentanti, začínajúci zimní lezci, jedna stará vykopávka  a dokonca aj krehká ženská duša, ktorí tvorili našu partičku.

Image je nanič daj si WI3 až M13-

Člen ponorený do priestoru klubu HK ABC je nadľahčovaný silou nálady a pohody, ktorej veľkosť sa rovná rovnakej nálade a pohody člena, ako je objem ponorenej časti člena.

<< < 1 234 > >>
Spolu 37 v 4 strankach.