Preteky

Preteky. Svetový pohár, slovenský pohár, lokálne preteky, lezecké maratóny.
Rubrika

Slovenský pohár detí a mládeže

Preteky slovenského pohára detí a mládeže.

38 článkov

Slovenský pohár

Preteky Slovenského pohára v športovom lezení.

51 článkov

Svetový pohár

Preteky Svetového pohára v športovom lezení.

24 článkov

Európsky pohár juniorov

Preteky Európskeho pohára juniorov.

2 článkov

<< < 1 2345 > >>
Spolu 219 v 22 strankach.

Bardejovský problémik vol.II

Po roku sa znova organizuje v Bardejove super pretek, na ktorom nesmieš chýbať.

Európsky pohár a Majstrovstvá Slovenska v drytoolingu, Žilina La Skala

Pozývame vás na Európsky pohár v drytoolinu na žilinské lezecké centrum La Skala. Máme pripravené 4 kvalifikačné cesty v obťažnosti pre začiatočníkov aj pokročilých a finálovú cestu pre tých najlepších.

AIX BoulderKing 2018

Začiatok septembra sa na kežmarskom hrade niesol v atmosfére už tradičného podujatia AIX Boulder King. Už 4.tý krát sa bouldrová elita nielen zo Slovenska stretla za bránami kežmarského hradu aby zabojovali o titul kráľa a kráľovnej boulderingu. Pri (konečne !! ) príjemnom počasí sme tak 8. septembra ráno otvorili brány hradu a akcie AIX Boulder King.

Majster Slnečných hodín už 26.5. v Bratislave!

Po dvoch úspešných boulderingových súťažiach na funkčnej pamiatke Slnečných hodín - Slnečné hodiny lezecká stena sa tento rok podarilo zorganizovať tretie pokračovanie. Príďte si zasúťažiť alebo sa len tak pozrieť na výkony našich borcov na jedinú outdoorovu bouldrovku v Bratislave!

Report z Brutál Cupu 2018

Brutál cup, ktorý sa vracia ku svojim koreňom na Brutál Povalu sa jeho 18. ročníkom tešil nemalej účasti. Zo 65 pretekárov bol priemer vylezených bouldrov 10 z 25 a k tomu 15 z 25 zón. Svalovka teda čakala každého, možno až na tých najlepších lezcov, ktorých kvalifikácia ani finále až tak nepotrápili. Tí, si však ostávajúcu energiu vyplytvali na afterparty.

Boulderšopa - Legends Lonely výsledky open pretekov

Kompletné výsledky z Kremnej pri Starej Lubovni na Boulderšope.

Bouldersession Legends Lonely / Volume III

Boulderšopa a HK Vabec Vás srdečne pozýva na tohtoročnú Bouldersesson Legends Lonely vol 3. Bude to mocné tak ako každý rok, tak dojdite pozrieť!

Autopolis Vertigo Open 2016

A predsa bude. Mikulášsku nádielku zamknite ešte na pár dní do skrine, rysujte, dolaďujte formu a 10. decembra nastavte budík. Na raňajky KIKU jabĺčko, niečo fashi na seba (čo tak Adidas, či Rafiki), nech máme pekné fotky, lezky, mádžo, fľašu na džúsik, hlavu na krku máte a novučkým Hyundaiom (či pešibusom) smer Vertigo.

Akademické finále SR v boulderingu 2016.

Lezecká stena K2-Bratislava - Utorok 20.9.2016

Pozývame všetkých lezcov na:Finále akademických bouldrových pretekov.

Organizátori: SAUŠ, Lezecká stena K2-Bratislava

Kalvária cup 2016 - 10.9.

Na Kalvárii v Nitre sa bude opäť liezť

Už deviaty krát Vás srdečne pozývame na horolezecké podujatie Kalvária cup, určené pre lezcov, nelezcov i tých, ktorí by si radi čo-to na skale vyskúšali. Akcia sa bude konať 10. septembra (v sobotu) na Kalvárii v Nitre, v prípade nepriaznivého počasia sa presunie na nasledujúcu nedeľu. 

<< < 1 2345 > >>
Spolu 219 v 22 strankach.