Sprievodca

<< < 1 2 > >>
Spolu 13 v 2 strankach.

Handlesberg

Komu sa nechce trepať cez zimu 550 km do Peče, mám tu pre neho variant „hneď“ za Bratislavou v neďalekom Hollentali.
Info a základného sprievodcu o Handlesbergu som našiel ešte cez leto na bergsteigen.at. Škoda ale, že oblasť je od mája do októbra uzavretá. Vôbec to ale nie je na škodu, bo tam praží ako prasa. Preto ideálna oblasť na zimu. Zhodli sme sa, že tam musí byť super aj keď  tam bude sňach.

Pavúčia Skala - Prístup

Čísla, čísla, čísielka ...

Máte problém so Saskou stupnicou? ...

Labské údolie

Najlepšie lezenie na svete? To je predsa v Labáku ;)

Mello Boulder

Pre nadšených bouldristov vychádza na trh nová knižka s názvom "Mello Boulder". Jedná sa o bouldrového sprievodcu v talianskych oblastiach Valtellina Valchiavenna, Val Masino, Val di Mello a Val Malenco od Andrea Pavana.

Osp

Nechcete sa vzda? lezenia na skalách ani v zime? Vyrazte na juh. Najbližšia najlepšia "slovenská oblas?" sa nachádza len 550 km južnejšie od Bratislavy pri slovinskej dedinke Osp.

Sprievodca: Alternatívka

Vďaka Medveďovi sa zrodil nový sprievodca Alternatívky. Od posledného neoficiálneho sprievodcu vzniklo nieko?ko ciest, iné upadli do zabudnutia. Verzia pre tlač je zatia? v príprave. Najlepšie tento skvost bratislavských lezcov skomentoval pri svojom zavlečení sem britský lezec Jerry Moffat: "Yes! I like it! Typical british shit!".

Nová boulderingová oblas? 'Stratený budzogáň'

V nasledujúcom článku by som vám rád predstavil ve?mi málo známu oblas?,vhodnú najmä na bouldering, nachádzajúcu sa v Sú?ovských vrchoch. Oblas? zahrňuje skalný
útvar 'Stratený budzogáň' a stenu výšky cca 2-10 m a dĺžky približne 20m.Skalky-Rajecké Teplice

Skalky ( 778 m. n.m. ) – zalesnený vrch s výh?adom na Rajecké Teplice a skalami, ktoré na svoj lezecký boom ešte len čakajú. Oblas? ponúka široké možnosti zakladania nových ciest, ale nájdu sa tu aj odistené cesty a bouldre.

Porúbka - 2. čas?

Dokončenie sprievodcu jednej z najlepších lezeckých oblastí severného slovenska.
<< < 1 2 > >>
Spolu 13 v 2 strankach.