PR clanok

Clanky reklamneho charakteru, PR clanky, ...
 
Spolu 10 v 1 strankach.

Novinky od Beal pre sezónu 2014/2015

Značka Beal má vo svojom portófliu niekoľko noviniek týkajúcich sa nielen lán, kvôli ktorým je značka Beal známa medzi lezcami. Poďme si teda predstaviť aspoň niekoľko z nich. 

Aktuality Pieps pre sezónu 2014/2015

Pieps prichádza v tejto sezóne niekoľkými novinkami ako napr. airbag technológiou Pieps Jetforce. Viac info v článku nižsie.

adidas na festivale Hory a Mesto 2014

-PR- Objavte na tohtoročnom festivale Hory a Mesto novú adidas outdoor kolekciu, ktorá je určená pre vaše outdorové zážitky nadchádzajúcej sezóny! 

Lezecká stena K2 oslavuje 1. Narodeniny

-PR- K2 Lezecká stena oslavuje svoje prvé narodeniny. Lezecká stena K2 na Starej Ivanskej ceste 1/B v Bratislave celý rok žila rôznymi akciami a obľúbilo si ju množstvo ľudí z Bratislavy, ale aj z bližšieho či vzdialenejšieho okolia.  Tento článok je sumárom toho čo sa nám za ten rok podarilo, aké sú horúce novinky po novom roku a čo chystáme v blízkej a ďalekej budúcnosti, ale aj pozvánkou na narodeninovú párty spojenú s lezeckým maratónom v sobotu 8.2.2014!

Pozvánka na testovanie lezečiek Rock Pillars

-PR- RockPillars organizuje na prelome novembra a decembra svoju ďalšiu testovaciu tour. V 5 lezeckých centrách na Slovensku máte teraz príležitosť vyskúšať si úplne zadarmo a nezáväzne top modely lezečiek Rock Pillars a dozvedieť sa, čo nové Rock Pillars chystá na ďalšiu sezónu.

OSP there & back

-PR- Lezie čím ďalej, tým viac ľudí. Paradoxom doby ale je, že je stále tažšie sa s niekým dohodnúť a vyraziť za lezením. Niečo sa naplánuje, o chvíľu je všetko inak a veľakrát sa lezecké sny o zúročení formy končia telefonátom v predvečer odchodu. Tento projekt má za cieľ umožniť lezenie tým, ktorí majú chuť a čas a nemajú dopravný prostriedok, ale aj tým, ktorí vlastný prostriedok majú, ale už ich nebaví každý výjazd organizovať a sponzorovať a radšej si cestu vychutnajú s privretými očami a pivom v ruke.

Letná SÚŤAŽ v spolupráci s Outdoorlezenie.sk pomaly končí

-PR-Ahojte lezci/horolezci,
v spolupráci s portálom Climb.sk a Outdoorlezenie.sk sme vám priniesli letnú súťaž o najlepší článok z lezeckého tripu, cesty alebo víkendu.

Zatiaľ veľa reportíkov nepribudlo, takže vaše šance sú vysoké. Súťaž sa uzatvára už 31.septembra 2010!

Ceny od Outdoorlezenie.sk v hodnote 110eur.

Dovoz haraburd z Arca

-?komercia?- Zdar, dlho sme rozmyslali, ci to sem aptri ci nie, ale nakoniec sme sa odhodlali. Sme prave v Arcu a su tu kdeake ceny na lezecky material, ak nahodou nieco potrebujete, mozme vam doniest. Nemam teraz uplne prehlad, co sa oplati a co nie, ale nejake nahodne ceny co sa mi zdali ze u nas su vyssie nadhadzujem do eteru.

Letná SÚŤAŽ v spolupráci s Outdoorlezenie.sk

-PR-Ahojte lezci/horolezci,
v spolupráci s portálom Climb.sk a Outdoorlezenie.sk vám prinášame letnú súťaž o najlepší článok z lezeckého tripu, cesty alebo víkendu.

Ceny od Outdoorlezenie.sk v hodnote 110eur.

Climb On! regeneračný krém na prsty (kožu)

-PR- Climb On! je "povinná" výbava na viac alebo jedno-dňové lezecké výjazdy, keď sa vaša koža opotrebuje skôr než vám dojdú sily na lezenie.

Krémy a vosky Climb On! sú 100 % prírodné produkty, chránia, hydratujú, vyživujú ,intenzívne obnovujú kožu po jej poškodení.

 
Spolu 10 v 1 strankach.