Mmm..., ale ešte by to chcelo nejaký ten hotel! Tak sme sa spýtali miestnych organizátorov, ktorí nás zaviedli ku krásnemu hotelu. Bol na kartu /ale bola vo?ná len jedna izba/. No toto nám nevyšlo a tak sme ešte asi 4 hodiny h?adali hotel. Nakoniec sme prišli k nášmu super mega hotelu. Vyzeralo to ako v horore , ale postele boli pohodlné. tak sme sa vybalili a Kubo s Ivanom ?ifrom išli na meeting. Ráno bolo krásne slnečno, teplúčko a mestečko , v ktorom sme boli bolo ve?mi krásne.
super výkon po dvoch dňoch cestovania. gratulujem
Európsky Pohár Juniorov v Annecy (F) 28.10.-29.10. 2006
25.11.2006 04:49:31<messg>indeed goood =)<a href="http://gooogle.com/">gooogle</a>