Nová hala má výborné parametre na stavbu steny (výška 15m). Zatia? sa však zrealizoval len menší variant...
parametre?
No asi na organizovanie MSR to nevyzerá ale lepšie ako nič.
Perfektna hala! Drzim palec nech sa najdu peniazky aj na vyuzitie ostatneho priestoru.
Uz su zname otvaracie hodiny a podobne pre navstevnika mozno zaujimave detaily?
animacia je aj tak najlepsia :))
Hej, super napad. Mne sa to tiez celkom lubi.
Nová stena v Humennom
01.05.2007 12:36:40parametre?
Re: Nová stena v Humennom
01.05.2007 13:50:18No asi na organizovanie MSR to nevyzerá ale lepšie ako nič.
Nová stena v Humennom
02.05.2007 09:59:50Perfektna hala! Drzim palec nech sa najdu peniazky aj na vyuzitie ostatneho priestoru.
Nová stena v Humennom
02.05.2007 15:27:41Uz su zname otvaracie hodiny a podobne pre navstevnika mozno zaujimave detaily?
Nová stena v Humennom
02.05.2007 23:48:38animacia je aj tak najlepsia :))
Re: Nová stena v Humennom
03.05.2007 09:13:34Hej, super napad. Mne sa to tiez celkom lubi.