Climb!

Informácie o novinkách na tomto portáli.
<< < 1 2345 > >>
Spolu 42 v 5 strankach.

7- dôvodov, prečo sme zmazali tvoj komentár

Diskusie sú dobrým spôsobom ako doplniť informácie, alebo sa dozvedieť o téme viac. Niekedy však máme pocit, že na tento účel neslúžia. Ak bol Váš komentár zmazaný, je možné, že to bolo z nasledujúcich dôvodov. Ak nie, alebo máte pochybnosti, napíšte nám na adresu redakcia@climb.sk.

Čo ukázali denníčky II.

Kde sa najviac lezie? Ktoré sú najpopulárnejšie cesty? Kam sa najviac oplatí cestovať? Aké sú najpopulárnejšie oblasti počas sviatkov?

Čo ukázali denníčky I.

Kto si zapísal najťažšiu cestu? Kto sa najviac zlepšil? Kto navštívil najviac oblastí? V prvej časti "denničkového resumé" sa zameriame viac na osobné výkony… 

Ministerstvo predstavilo novú koncepciu financovania športu

Ministerstvo školstva pod vedením Eugena Jurzycu predstavilo novú koncepciu financovania športu, ktorá by do systému financovania mala priniesť väčšiu transparentnosť a pružnosť. Objem prostriedkov určených pre šport bude podľa štátneho rozpočtu na rok 2012 o 10% vyšší ako minulý rok, zavádza sa však verejná kontrola zverených financií. Od tohto roku budú mať jednotlivé zväzy povinnosť zverejňovať na svojich internetových stránkach všetky zmluvy a faktúry nad 33 eur, čím verejnosť dostane možnosť kontrolovať, ako sa s prostriedkami z ich daní nakladá. Viac v článku

Financovanie športu bude výmenou za väčšiu kontrolu pružnejšie

na

pravda.sk

.

Veľkonočná Brela

 Brela, malebná Chorvátska dedinka s údajne jednou z najkrajších pláží na svete. Je však rovnako dobrá aj pre lezcov ako je dobrá pre plážistov? Nás zo Žiliny o tom dostatočne presvedčila!

Odhalení rozmístění výherních kupónů Hore Zdar

V rámci MHFF v Teplicích nad Metují bylo naplánováno mimo jiné odhalení rozmístění kupónů čekajících na své nálezce ještě ve skalách.  Samotné odhalení proběhlo v kině před nedělním vyhlášením vítězných filmů. Tento seznam naleznete na konci této zprávy o fesťáku.ClimBeer boulder contest vol. 3

Alebo ako Kraken prišiel, videl a zvíťazil.... výsledky.

Nájdená SD karta

Pri prechode Malou Fatrou som našiel v snehu SD kartu Ultra II 4 GB plnú fotografií z nejakej lezeckej expedície v Rusku. Fotené to bolo na Nikon F60. Neviem, komu karta patrí, ale je tam kvantum fotiek, ktoré niekomu určite poriadne chýbajú, preto vám posielam foto, či niekoho nepoznáte. Ak áno, nech sa mi ozvú na 0905-409 029. Možno tváre na snímkach niekomu niečo povedia.

Informácie o medzinárodných pretekoch a pretekoch Slovenského pohára v roku 2010

Aj v tomto roku uzatvorila naša organizácia James zmluvu o spolupráci v reklame s firmou Northland s.r.o., ktorá bude finančne a materiálne podporovať Slovenský pohár mládeže ( odteraz – Edelweiss Slovenský pohár mládeže). Organizátor je povinnej uvádzať firmu Edelweiss na všetkých pozvánkach, reklamných letákoch a pri samotných pretekoch umiestniť na viditeľnom mieste plagát Edelweiss.
<< < 1 2345 > >>
Spolu 42 v 5 strankach.