Okrem notoricky známych oblastí v okolí Považskej Bystrice a ?iliny sa našej minivýprave podarilo navštívi? Porúbku pri Rajeckých Tepliciach. Oproti takému Sú?ovu či Priedhorí predsa len menej navštevovaná a lezcami nezaplnená oblas?. Aspoň počas Ve?kej Noci to tak vyzeralo (aj tak 50% klasicky česi ).
Komentáre (6)
Porúbka trochu inak
04.05.2007 15:26:51
- Brzo
Pekne fotecky. Vyzera to a fakt lakavo. Hm...Zeby? d;)
Vcera som si dal DIRETTISIMU, ktoru spominate. Jednym slovom humus. TAk ako vyzerala skvelo odistena od spodu, tak s vyskou istenie ubudalo. Pod vrcholom asi 8m boli uz iba zatlcene dve hrdzave skoby, ktore by som asi v zuboch rozhryzol. Pod nimi bolo posledne "dobre" istenie asi 6m. Takze pad by bol fantasticky. Tak od skob som to traverzol do prava, pretoze skala nado mnou sa nehorazne drobila. Tam sa dalo vyliezt hore. Ale samozrejme osy si tam postavili hniezdo, takze som vedel, ze to musim dat este do prava. To som uz ale bol od tych hrdzavych skob pekne daleko, takze pri pade by bola hupacka fantasticka. Navyse lano uz drelo jak hovado, takze som si musel najprv nabrat a potom liezt. Po par krokoch bola spasonostna spara, kde putoval cok.POtom som chytil madlo a to sa cele odtrhlo. Asi 25Kg kamena putovalo dolu... Nastastie mimo priatelky. Po doleze hore sa mi naskytol krasny vyhlad, ktory som mal v tom momente uplne na haku. Borhak Sa mi nejak moc nepacil, lebo som mal pocit, ze okolo neho je popukana malta/neviem ako sa to vola/. Takze som zlanoval, cely posrany. Na prvom moznom borhaku som sa previazal a zlanil dole.
Túto položku môžu komentovať iba prihlásený používatelia. Prihlás sa alebo zaregistruj!
Porúbka trochu inak
04.05.2007 15:26:51Pekne fotecky. Vyzera to a fakt lakavo. Hm...Zeby? d;)
Re: Porúbka trochu inak
04.05.2007 15:32:42Aj je, ale v niektorych cestach je to fakt poredšie s istenim, treba trosku viac moralu, najmä lietacky -niektore cesty su mierny brutus
Re: Re: Porúbka trochu inak
04.05.2007 15:35:32no ... traduje sa ze na porubke je tvrdo ... toz nie je 6+ ako 6+ ...
Re: Re: Re: Porúbka trochu inak
04.05.2007 16:02:52toz presvedcil som sa aj v nizsom stupni :) tvrdo veru tvrdo ale pekne
Re: Re: Re: Porúbka trochu inak
04.05.2007 20:00:29s tym musim len suhlasit ...
Porúbka trochu inak
15.08.2007 23:24:30Vcera som si dal DIRETTISIMU, ktoru spominate. Jednym slovom humus. TAk ako vyzerala skvelo odistena od spodu, tak s vyskou istenie ubudalo. Pod vrcholom asi 8m boli uz iba zatlcene dve hrdzave skoby, ktore by som asi v zuboch rozhryzol. Pod nimi bolo posledne "dobre" istenie asi 6m. Takze pad by bol fantasticky. Tak od skob som to traverzol do prava, pretoze skala nado mnou sa nehorazne drobila. Tam sa dalo vyliezt hore. Ale samozrejme osy si tam postavili hniezdo, takze som vedel, ze to musim dat este do prava. To som uz ale bol od tych hrdzavych skob pekne daleko, takze pri pade by bola hupacka fantasticka. Navyse lano uz drelo jak hovado, takze som si musel najprv nabrat a potom liezt. Po par krokoch bola spasonostna spara, kde putoval cok.POtom som chytil madlo a to sa cele odtrhlo. Asi 25Kg kamena putovalo dolu... Nastastie mimo priatelky. Po doleze hore sa mi naskytol krasny vyhlad, ktory som mal v tom momente uplne na haku. Borhak Sa mi nejak moc nepacil, lebo som mal pocit, ze okolo neho je popukana malta/neviem ako sa to vola/. Takze som zlanoval, cely posrany. Na prvom moznom borhaku som sa previazal a zlanil dole.