Priedhorie

  • 19. 9. 2009 Zaziadalo sa nam pozriet sa na Priedhorie. Oblast je to pekna, platna uz ani neviem ako vyzera, snad sa tam trochu naucim aj liezt. Slnecne platne budu urcite vhodne na jesenne popoludnie. Zbytocne nas Orvaq varoval ze bude hic. Bol. A aky. Nuz ale - ked musis, tak musis.

Cesta ubieha prekvapivo rychlo. Hlavne ta pesia cast. Neskratil niekto tu asfaltku? Obcasne behanie asi tiez pomaha, pretoze pod Zlatu prichadzam v jednom kuse, dokonca aj pluca prisli naraz so mnou, naposledy ked som tu bol som na ne cakal este asi hodinu.

Komentáre (4)

Priedhorie

06.10.2009 16:50:44

fotky ako z dovolenky :-) hlavne ta s matikom ;-)

Priedhorie

06.10.2009 21:08:31

Neviem cim to je ale musel som sa uhehnavat pri citani - zeby autorove humorne vsuvky? :] Nie, fakt pohoda citanie. Normalne by som tam vyrazil zajtra namiesto roboty. A chodte skusit na Kopyto ak chcete previsnute cesty po chytoch, ale najdu sa i kolmice. Peace.

Priedhorie

09.10.2009 00:42:06
- Matik

Stop cipovej totalite!

Priedhorie

03.11.2009 13:02:31

pekne :)

Túto položku môžu komentovať iba prihlásený používatelia. Prihlás sa alebo zaregistruj!