Cesta ubieha prekvapivo rychlo. Hlavne ta pesia cast. Neskratil niekto tu asfaltku? Obcasne behanie asi tiez pomaha, pretoze pod Zlatu prichadzam v jednom kuse, dokonca aj pluca prisli naraz so mnou, naposledy ked som tu bol som na ne cakal este asi hodinu.
Priedhorie
06.10.2009 16:50:44fotky ako z dovolenky :-) hlavne ta s matikom ;-)
Priedhorie
06.10.2009 21:08:31Neviem cim to je ale musel som sa uhehnavat pri citani - zeby autorove humorne vsuvky? :] Nie, fakt pohoda citanie. Normalne by som tam vyrazil zajtra namiesto roboty. A chodte skusit na Kopyto ak chcete previsnute cesty po chytoch, ale najdu sa i kolmice. Peace.
Priedhorie
09.10.2009 00:42:06Stop cipovej totalite!
Priedhorie
03.11.2009 13:02:31pekne :)