Náš prvý trip neskončil veľmi slávne. Klepali sme týždeň kosu v aute, mrholilo a jediné na čo sme sa za ten týždeň zmohli bolo jednokrokové 7C v Cresciane. Minulý rok to už vyzeralo sľubnejšie. Dodávku sme vybavili plynovým ohrievačom, varili víno a na lezenie sme sa obliekali ako na svah. V termíne, v ktorom sme tam minulý rok boli nám síce počasie vyšlo krásne a mrazivé, ale víkend pred našim príchodom výdatne nasnežilo a tak sme polovicu výjazdu strávili ometávaním a sušením výlezov. Nejaké výkony už padli vtedy, ale zostalo po nás hlavne veľa projektov. Celý rok som potom dúfal, že sa do Chironica dostanem ešte pred tradičným predvianočným termínom, ktorý bol v kalendári poznačený už od toho minulého, ale prioritu dostal piesok a tak som si chytil zamádžovanú žulu až po roku.
Mrazivá pohoda
26.12.2013 16:56:31Tomaso, jste srdcaři;) Gratulace k přelezům, v no mystery jsem na podzim taky byl, takže vím, jaké je to pro menší letadlo. Zatím a někdy na skalách;)
Mrazivá pohoda
26.12.2013 19:29:37Parada borci,gratulujem k prelezom,Tomasovi k zahojenej slache a dik za super clanok :)
Mrazivá pohoda
28.12.2013 16:35:26Hmmm ... paradicka, siel by som si zaliezt :)
Mrazivá pohoda
02.01.2014 15:08:26Fajne ee e
Nový komentár