Prelezy

309.  aceman
7b
PP (2)
23.02.2024
309
309.  aceman
7b
PP (2)
23.02.2024
312.  aceman
5b
OS
23.02.2024
312
312.  aceman
5b
OS
23.02.2024
318.  Fili_P
7a
OS
23.02.2024
318
318.  Fili_P
7a
OS
23.02.2024
321.  JuGo
6c+
PP (2)
23.02.2024
321
321.  JuGo
6c+
PP (2)
23.02.2024
322.  JuGo
7b
PP (2)
23.02.2024
322
322.  JuGo
7b
PP (2)
23.02.2024
326.  JuGo
7c
PP (3)
22.02.2024
326
326.  JuGo
7c
PP (3)
22.02.2024
327.  JuGo
6b+
RP (1)
22.02.2024
327
327.  JuGo
6b+
RP (1)
22.02.2024
332.  Adam3
7c+
PP (4)
22.02.2024
332
332.  Adam3
7c+
PP (4)
22.02.2024
337.  aceman
6a
OS
22.02.2024
337
337.  aceman
6a
OS
22.02.2024
338.  aceman
8a
PP (4)
22.02.2024
338
338.  aceman
8a
PP (4)
22.02.2024
339.  aceman
5b
OS
22.02.2024
339
339.  aceman
5b
OS
22.02.2024
340.  Fili_P
7a+
Flash
22.02.2024
340
340.  Fili_P
7a+
Flash
22.02.2024
342.  Fili_P
7a
Flash
22.02.2024
342
342.  Fili_P
7a
Flash
22.02.2024
349.  Branik
6c+
AF
22.02.2024
349
349.  Branik
6c+
AF
22.02.2024
359.  rasko
7a+
OS
22.02.2024
359
359.  rasko
7a+
OS
22.02.2024
361.  JuGo
6c+
PP (1)
21.02.2024
361
361.  JuGo
6c+
PP (1)
21.02.2024
362.  JuGo
6c+
TR
21.02.2024
362
362.  JuGo
6c+
TR
21.02.2024
365.  !pedro
1
Solo
21.02.2024
365
365.  !pedro
1
Solo
21.02.2024
366.  Peder M
7a+
PP (2)
21.02.2024
366
366.  Peder M
7a+
PP (2)
21.02.2024
370.  radoB
7A
Solo
21.02.2024
370
370.  radoB
7A
Solo
21.02.2024
371.  radoB
6A+
Solo
21.02.2024
371
371.  radoB
6A+
Solo
21.02.2024
376.  karabaster
6A+
Solo (2)
21.02.2024
376
376.  karabaster
6A+
Solo (2)
21.02.2024
377.  Pao Tao
7b
PP (3)
21.02.2024
377
377.  Pao Tao
7b
PP (3)
21.02.2024
383.  misko
8A
Solo
20.02.2024
383
383.  misko
8A
Solo
20.02.2024
386.  Fili_P
7a+
RP (1)
20.02.2024
386
386.  Fili_P
7a+
RP (1)
20.02.2024
389.  Fili_P
7a
PP (2)
20.02.2024
389
389.  Fili_P
7a
PP (2)
20.02.2024
391.  Tomike
9-
RP
20.02.2024
391
391.  Tomike
9-
RP
20.02.2024
393.  Branik
6b+
PP (2)
20.02.2024
393
393.  Branik
6b+
PP (2)
20.02.2024
394.  Kvaso
7b
PP (2)
20.02.2024
394
394.  Kvaso
7b
PP (2)
20.02.2024
398.  Tosik
6c+
OS
20.02.2024
398
398.  Tosik
6c+
OS
20.02.2024
. Lezec Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum  
301 Peder M Sneguljčica 5c OS Osp - Mišja Peč 23.02.2024
302 aladin Tres monos L1 5+ OS Sella (costa blanca) 23.02.2024
303 aladin El rey de Sella , tiene la cabeza de la polla 6a OS Sella (costa blanca) 23.02.2024
304 aladin la romantica corta.... 5+ OS Sella (costa blanca) 23.02.2024
305 aladin cuidado roman, el gato negro tiene un diploma rojo 6a OS Sella (costa blanca) 23.02.2024
306 Peder M Uncle Ben 7b PP (2) Osp - Mišja Peč 23.02.2024
307 aladin Tres monos L2 6c+ AF Sella (costa blanca) 23.02.2024
308 Peder M ŽelMin (Ponorenji Minulet) 6c+ RP Osp - Mišja Peč 23.02.2024
309 aceman Kleopetra 7b PP (2) Leonidio 23.02.2024
310 aceman Another Thing Coming 7a OS Leonidio 23.02.2024
311 aceman Kalopitas Ext. 6a OS Leonidio 23.02.2024
312 aceman Kalopitas 5b OS Leonidio 23.02.2024
313 Fili_P El catador de sake 7a+ PP (2) Chulilla 23.02.2024
314 Fili_P El ramallito 6c OS Chulilla 23.02.2024
315 Fili_P Mi gozo en tu pozo 6b+ Flash Chulilla 23.02.2024
316 Fili_P Bavarian purity 6b OS Chulilla 23.02.2024
317 Fili_P Presis crack 6c OS Chulilla 23.02.2024
318 Fili_P Blue agave 7a OS Chulilla 23.02.2024
319 Kysela Missing Drink 8b+ PP (1) Osp - Mišja Peč 23.02.2024
320 Kysela Martin Krpan 9a PP Osp - Mišja Peč 23.02.2024
321 JuGo The Lion King 6c+ PP (2) Tonsai 23.02.2024
322 JuGo Cafe Andaman 7b PP (2) Tonsai 23.02.2024
323 Viliond Popoluška WI3 TR Veľká Studená dolina 22.02.2024
324 Viliond Kráľovnin závoj WI3 Flash Veľká Studená dolina 22.02.2024
325 Viliond Šašov ľad WI3+ Flash Veľká Studená dolina 22.02.2024
326 JuGo Baby Gorilla 7c PP (3) Tonsai 22.02.2024
327 JuGo Missing Snow 6b+ RP (1) Tonsai 22.02.2024
328 adi Kamínky 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 22.02.2024
329 adi Chrumky SD 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 22.02.2024
330 Frodo Šakty SD 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 22.02.2024
331 Frodo Polovičný princ 7- RP Malé skalky - Chtelnica 22.02.2024
332 Adam3 White spirit 7c+ PP (4) Geyikbayiri 22.02.2024
333 peter.L Don't disturb the seagull 7a OS San Vito Lo Capo 22.02.2024
334 peter.L Alfa Romeo 7a+ OS San Vito Lo Capo 22.02.2024
335 Peder M Nikita 7b+ OS Osp - Mišja Peč 22.02.2024
336 Peder M Kranjska sivka 6c OS Osp - Mišja Peč 22.02.2024
337 aceman Limoncello 6a OS Leonidio 22.02.2024
338 aceman Patata negra 8a PP (4) Leonidio 22.02.2024
339 aceman Dumaneska 5b OS Leonidio 22.02.2024
340 Fili_P Pim Pam Pons 7a+ Flash Chulilla 22.02.2024
341 Fili_P Magnetorresistencia 6b+ Flash Chulilla 22.02.2024
342 Fili_P El Oasis 7a Flash Chulilla 22.02.2024
343 Fili_P La paz del borego 7b Flash Chulilla 22.02.2024
344 Fili_P Pompas finas 7a OS Chulilla 22.02.2024
345 rasko Power slave 7b OS Geyikbayiri 22.02.2024
346 Kvaso Mal di schiena 7b+ PP (2) San Vito Lo Capo 22.02.2024
347 Kvaso Banana biologica 7a+ OS San Vito Lo Capo 22.02.2024
348 Kvaso Red necks 6b OS San Vito Lo Capo 22.02.2024
349 Branik Mevlana 6c+ AF Geyikbayiri 22.02.2024
350 mada Levy žerú prvé 6A Solo Pekná Cesta - Boulder 22.02.2024
351 mada Život a krabicové víno 5C Solo Pekná Cesta - Boulder 22.02.2024
352 mada Rozumbrada 4 Solo Pekná Cesta - Boulder 22.02.2024
353 mada Tréner toxickej maskulinity 5B Solo Pekná Cesta - Boulder 22.02.2024
354 Branik Dumlupinar 6b OS Geyikbayiri 22.02.2024
355 mada Pedagogický mier 6A+ Solo Pekná Cesta - Boulder 22.02.2024
356 mada Svetu mier 6A+ Solo Pekná Cesta - Boulder 22.02.2024
357 Chameleon Chulerías 6b+ Flash Sella (costa blanca) 22.02.2024
358 Chameleon Síndrome del betún 7a+ PP (2) Sella (costa blanca) 22.02.2024
359 rasko Bartabas 7a+ OS Geyikbayiri 22.02.2024
360 matejicka Tutta la vita 6c+ OS Arco - Padaro 21.02.2024
361 JuGo Stalagasaurus 6c+ PP (1) Tonsai 21.02.2024
362 JuGo Loisl 6c+ TR Tonsai 21.02.2024
363 Chameleon Julio César 7a OS Sella (costa blanca) 21.02.2024
364 Chameleon Comtitapel 7a OS Sella (costa blanca) 21.02.2024
365 !pedro Boofrost 1 Solo 21.02.2024
366 Peder M JSKŽ 7a+ PP (2) Osp - Mišja Peč 21.02.2024
367 Peder M 9a 6c OS Osp - Mišja Peč 21.02.2024
368 Peder M Minulet 7b+ PP (4) Osp - Mišja Peč 21.02.2024
369 peter.L Blutbad 6c Flash San Vito Lo Capo 21.02.2024
370 radoB Pop 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 21.02.2024
371 radoB Soho 6A+ Solo Malé skalky - Chtelnica 21.02.2024
372 radoB Na háku SD 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 21.02.2024
373 matejicka Fine di un'epoca 8b OS Arco - Padaro 21.02.2024
374 karabaster Kamínky 7A Flash Malé skalky - Chtelnica 21.02.2024
375 karabaster Chrumky SD 6C Solo (2) Malé skalky - Chtelnica 21.02.2024
376 karabaster Soho 6A+ Solo (2) Malé skalky - Chtelnica 21.02.2024
377 Pao Tao Lobes no 7b PP (3) Chulilla 21.02.2024
378 Kvaso Blutbad 6c OS San Vito Lo Capo 21.02.2024
379 Kvaso Hinkfuss 6b OS San Vito Lo Capo 21.02.2024
380 Kvaso Via del grotta 6b OS San Vito Lo Capo 21.02.2024
381 Metodko Pytlíkov variant 6+ OS Kršlenica 21.02.2024
382 peter.L Non e mai troppo tardi 6c PP San Vito Lo Capo 20.02.2024
383 misko Golem 8A Solo Dubník - St. Turá 20.02.2024
384 dubenmichal Valibuk a buk SD 7A+ Solo Malé skalky - Chtelnica 20.02.2024
385 Frodo Valibuk a buk SD 7A+ Solo Malé skalky - Chtelnica 20.02.2024
386 Fili_P Acorralado 7a+ RP (1) Chulilla 20.02.2024
387 Fili_P Magnete del tomate 7a+ OS Chulilla 20.02.2024
388 Fili_P Long Dong Jhon 6b+ OS Chulilla 20.02.2024
389 Fili_P Magic Line 7a PP (2) Chulilla 20.02.2024
390 Fili_P sendera lumonosa 7a+ OS Chulilla 20.02.2024
391 Tomike Hviezdička 9- RP Zádiel 20.02.2024
392 Branik Lycian highway L1 6a OS Geyikbayiri 20.02.2024
393 Branik Aquaduct 6b+ PP (2) Geyikbayiri 20.02.2024
394 Kvaso Fakir 7b PP (2) San Vito Lo Capo 20.02.2024
395 Kvaso Via Rossa 6b OS San Vito Lo Capo 20.02.2024
396 Kvaso Fakirella 6c OS San Vito Lo Capo 20.02.2024
397 Ester Traumpfeiler 6a TR San Vito Lo Capo 20.02.2024
398 Tosik Mevlana 6c+ OS Geyikbayiri 20.02.2024
399 Tosik No money no dance 7c PP (2) Geyikbayiri 20.02.2024
400 Adam3 Pumping on big mothers breats 7c+ PP (2) Geyikbayiri 20.02.2024
<< < 123 4 5678 > >>
Spolu 164952 v 1650 stránkach.