'Ja-Kub' - 'Jakub Fabric'

Prelezy

6b
PP (2)
07.07.2020
28
6b
PP (2)
07.07.2020
. Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum Body  
1 Strosko-tanec 7B Solo BA okolie 29.10.2020 800
2 Ing. Kačera 8a+ PP Deravá skala 03.10.2020 1050
3 Krtko a medicína 10 PP Deravá skala 20.08.2020 1100
4 Javanese Jongense 9+ PP Deravá skala 20.08.2020 950
5 Nocturne Part II 8A Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 1000
6 Krvavá prísaha 7C Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 900
7 Doubleshot 7B+/7C Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 875
8 Revival 7C+ Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 950
9 Full Contact 7C Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 900
10 Stay away 9+ PP Deravá skala 04.08.2020 950
11 Pat a Mat 7b Solo Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 800
12 Po pupku Yettyho 6C Solo (2) Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 600
13 Letadélko Káně 6b OS Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 500
14 Kocúr v botách 6a+ OS Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 450
15 Je ctvrtek. 7A Solo (2) Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 700
16 Zahran(n)á broskef 7B Solo (3) Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 800
17 Aga Baga Fikmik 7b Solo (2) Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 800
18 Siláček 7A Solo (3) Ostaš (Pěkov) 30.07.2020 700
19 Campus board 7B Flash Ostaš (Pěkov) 30.07.2020 800
20 Monster of Pop 7C Solo Ostaš (Pěkov) 28.07.2020 900
21 Nízky traverz 7A Flash Ostaš (Pěkov) 28.07.2020 700
22 Power of lion 7C Solo Ostaš (Pěkov) 27.07.2020 900
23 One man show 7B Solo Ostaš (Pěkov) 27.07.2020 800
24 Sám a Harmasán 9- PP (2) Deravá skala 16.07.2020 850
25 Medulienka 8+ PP (2) Deravá skala 16.07.2020 750
26 Latrinátor SD 7B Solo BA okolie 14.07.2020 800
27 Fetish (Mimozemstanka) 7B Solo BA okolie 14.07.2020 800
28 Zorka 6b PP (2) Omiš 07.07.2020 500
29 Hrca Stemer 6a PP (2) Omiš 07.07.2020 400
30 Babilo 5c OS Omiš 07.07.2020 300
31 Vukojarac 5a OS Omiš 02.07.2020 225
32 Zara 5c OS Omiš 02.07.2020 300
33 Morfium 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 24.06.2020 800
34 Vesmírna rosa 7B+ Solo Rozbehy 06.06.2020 850
35 135 Na stojáka 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 02.06.2020 600
36 Hydra 7C+ Solo Malé skalky - Chtelnica 02.06.2020 950
37 135 7B+ Solo Malé skalky - Chtelnica 02.06.2020 850
38 Blátotlačka original SD 7B PP Malé skalky - Chtelnica 28.05.2020 800
39 Vír totálnej perspektívy SD 7B+ Solo Malé skalky - Chtelnica 28.05.2020 850
40 Vogónska poézia 7C Solo Malé skalky - Chtelnica 28.05.2020 900
41 La Dzíra Dzíra 8A Solo Agpaoa-Kamenné 27.05.2020 1000
42 Chtelničanka 7B+ Solo (3) Malé skalky - Chtelnica 21.05.2020 850
43 Kozatá Chtelničanka 7C Solo Malé skalky - Chtelnica 21.05.2020 900
44 Korene života SD 6A OS Pod Báborskou 17.05.2020 400
45 Karmanténa 7C Solo Pod Báborskou 17.05.2020 900
46 Nasadni 6A+ OS Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 450
47 5B 5B Flash Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 250
48 Hlina 6A Flash Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 400
49 Krásňačik 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 600
50 Neurotik 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 700
51 Blátotlačka original 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 700
52 Vogónska poézia stand 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 800
53 Pravý Y 7- OS Plavecký hrad - Blázon 10.05.2020 450
54 Ľavý Y 7 OS Plavecký hrad - Blázon 10.05.2020 500
55 Cvičme v rytme 8+ PP Plavecký hrad - Blázon 10.05.2020 750
56 Transchtelnická magistrála 7C Solo Malé skalky - Chtelnica 06.05.2020 900
57 Lovec perál 7C Solo Červený Kameň 30.04.2020 900
58 30ka 7A Flash Malé skalky - Chtelnica 28.04.2020 700
59 Sochár Um 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 28.04.2020 800
60 Sochár od nikál 7B+ Solo Malé skalky - Chtelnica 28.04.2020 850
61 Vrť soft 5B OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 250
62 Barový topoľ 7A OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 700
63 Pískací topoľ 6C+/7A OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 675
64 Pískaj 6A+ OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 450
65 Barová prostitútka 6B OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 500
66 Tryangel 6A+ OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 450
67 Rebel 7C Solo (3) Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 900
68 Sokolíkúv chrbt 8 PP Rozbehy 22.04.2020 700
69 Platňulienka 8- Flash Rozbehy 22.04.2020 650
70 Plazička 7- OS Rozbehy 22.04.2020 450
71 Holíčska '79 7 OS Rozbehy 22.04.2020 500
72 Stredná 6 OS Rozbehy 22.04.2020 300
73 Narovnanie 7- OS Rozbehy 22.04.2020 450
74 Sokolík 5- OS Rozbehy 22.04.2020 175
75 Bezlepková cecilka 6+ OS Rozbehy 22.04.2020 350
76 Kde nic tu nic a ešte dál 8+/9- PP (2) Rozbehy 22.04.2020 800
77 Vrť 6A OS Plavecké Podhradie - Lom 20.04.2020 400
78 Reputácia 6B Solo Plavecké Podhradie - Lom 20.04.2020 500
79 Stretávka 7A OS Plavecké Podhradie - Lom 20.04.2020 700
80 Modrý bod (zprava) 6C OS Plavecké Podhradie - Lom 20.04.2020 600
81 Modrý bod (zľava) 7A+ Solo Plavecké Podhradie - Lom 20.04.2020 750
82 Detský 3 OS Plavecké Podhradie - Lom 20.04.2020 25
83 Tlsta rit 7B+ Solo Psie skaly 17.04.2020 850
84 Slonie mlada 7B+ Solo Psie skaly 17.04.2020 850
85 Strata pamati 6C OS Psie skaly 12.04.2020 600
86 Osicka cez spodak 6A OS Psie skaly 12.04.2020 400
87 Hlava kobry 5C OS Psie skaly 12.04.2020 300
88 Supertramp 6B OS Psie skaly 12.04.2020 500
89 Falta salla 7B Solo Psie skaly 12.04.2020 800
90 Bacove vysilenie 7B+ Solo Psie skaly 12.04.2020 850
91 Okatá 5+ OS Agpaoa-Kamenné 11.04.2020 225
92 Skok.ot 9-/9 PP Agpaoa-Kamenné 11.04.2020 875
93 Kloaka nyaloka 7+ PP (2) Veľká pec 09.04.2020 575
94 Otras Mozgov 7+ OS Veľká pec 09.04.2020 575
95 Červotoč 7+ OS Veľká pec 09.04.2020 575
96 Masherma 7b PP (2) Veľká pec 09.04.2020 800
97 Chryzostom 6+ OS Veľká pec 09.04.2020 350
98 Palubný denník 5- OS Veľká pec 09.04.2020 175
99 Wow 4 OS Veľká pec 09.04.2020 100
100 Titan 7/7+ PP (2) Veľká pec 09.04.2020 525
<< < 1 2 > >>
Spolu 178 v 2 stránkach.